Prodej štěrku a písku - rozvoz sypkých materiálů

Velocha Josef

Prodej štěrku a písku - rozvoz sypkých materiálů

Velocha JosefKvalitní černé a hnědé uhlí, brikety a koks k dostání v uhelném skladu v Hranicích na Moravě

Hranice na Moravě to je oblast, která je známá kvalitní těžbou již delší dobu. Samotné uhlí je stále populární, protože jde o velice levný zdroj vytápění, ať už domovů, chat či chalup, ale také ostatních bytových budov a komerčních prostor.

Uhelný sklad, Hranice na Moravě: uhlí, brikety a koks

Vhodné do kotlů, krbů i kamen

Chcete si v zimě příjemně zatápět? Hledáte vhodný zdroj hnědého nebo černého uhlí? Dovážku děláme až do domu nebo je možné naložit materiál na váš dopravní prostředek. Na výběr je hnědé uhlí z Bíliny například ořech I.a II., černé uhlí, koks, hnědouhelné brikety nebo také palivové dříví všeho druhu.

Prodej uhlí, briket a koksu a konkrétní informace


Působíme v místě našeho sídla, ale také v širokém okolí

Pořád ceněný je základní zdroj uhlí, ze kterého můžeme čerpat. Vytápění je s ním velice levné a také poměrně pohodlné. Hodí se skvěle do všech typů kotlů, ale také do krbů a kamen. Uhlí vznikalo tisíce a miliony let. Bylo tady ještě dávno před námi, ale jeho spotřeba se neustále zvyšuje a celkové zásoby se tenčí.

Hranice na Moravě – Uhelné sklady


Uhlí je pořád důležitou energetickou surovinou

I v dnešní době je používané a často využívané. Uhlí patří i celosvětově k jednomu z nejčastějších spalovaných tuhých materiálů pro výrobu tepla a elektřiny. Například černé uhlí má vysokou hustotu. Hnědé se naopak zcela běžně používá při topení v běžných domácnostech. A co je to vlastně koks? Jde o pevný uhlíkatý zbytek, který se používá také jako palivo.Více informací naleznete na našich stránkách  https://uhli-hranice.cz/


Vydáno 23.05.2017
151 Zhlédnutí
Topováno 18.01.2018