Střechy na klíč i různé další rekonstrukce zařídí firma KD Služby

Střecha na klíč je vždy souhrn ucelených prací a kompletních služeb, které poskytují naši odborníci a to od prvopočátku až do konce. Seznámíme se s danou problematikou, odborně posoudíme výchozí stav střechy, profesionálně zpracujeme návrh řešení, a následně zrealizujeme samotnou zakázku.

Střechy na klíč, KD SLUŽBY Vladimír David

Vždy zodpovědně díky odborným znalostem našich pracovníkům

Pro každé odvětví máme speciálně vyškolené pracovníky, kteří celou zakázku dovedou do finální podoby. Veškeré práce provádíme vždy precizně a plníme zadání do posledního detailu. Není pro nás problém řešit složité členitosti či neobvyklý sklon střechy. Zajistíme také další služby, jakými jsou izolatérské, zednické práce, montáže a instalace klempířských prvků.

Podívejte se na našich stránkách na pár malých ukázek


Postaráme se o organizaci, logistiku celé akce i zajištění administrativních úkonů

V každém ohledu podporujeme všestrannost, a proto vyhovíme všem požadavkům našich zákazníků. Specializujeme se nejen na nové střechy a střešní krytiny, ale provádíme také rozsáhlé rekonstrukce budov a vašich domovů. Další z možných služeb je renovace a oprava jakékoliv střechy, půdní vestavby, střešní nástavby. Všechno vždy na míru.

Pokrývačské práce


Provádíme pokládku střešních krytin jakéhokoliv typu

Z českého i zahraničního trhu pokládáme klasické betonové či pálené střešní tašky, ale montujeme i cementové krytiny, asfaltové šindele nebo plechové krytiny. Dodáme kompletní střechu pro váš dům nebo průmyslovou budovu. Zaručujeme i profesionální klempířské práce.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.strechy.zlinsko.com

Vydáno 23.05.2017
76 Zhlédnutí
Topováno 05.09.2017
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA KD SLUŽBY Vladimír David
WEBOVÁ STRÁNKA
KD SLUŽBY
strechy.zlinsko.com
Adresa

Adresa

Komenského 1530
Napajedla 763 61

strechy@zlinsko.com
+420 577 944 507


Najdete nás také zde:

ARES
captcha