Specializovaný gastrosklad usnadní provoz vaší restaurace

Chod restaurace vyžaduje pečlivost, profesionální přístup, ale také příslušenství, které spočívá v kuchyňském vybavení a v mnohých dalších záležitostech. Nakupování pro váš podnikatelský záměr nemusí být zátěž, když máte vše po ruce a na jednom místě. Tak jako Gastrosklad Ilona Chovancová se sídlem v Opavě.

Specializovaný gastrosklad, Chovancová Ilona, Opava

Vaše stravovací zařízení bude vybavením na profesionální úrovni

Nejen dobré jídlo a pití dělá z restaurace podnik na úrovni. Hosté si všímají také talíře, skleničky, ubrusy, čistotu a další detaily, kterými můžete pobyt zpříjemnit. Právě na to myslí i gastrosklad Ilony Chovancové, který se snaží vyjít vstříc nejen v oblasti sortimentu, ale také možností nákupu přes e-shop. Na jednom místě si můžete vybrat různé druhy vybavení, hygienických a čistících potřeb, obalového materiálu a mnohých dalších produktů.

Usnadněte si chod restaurace


Kuchyňské vybavení, které rovněž dodá chuť k jídlu

Díky kvalitnímu kuchyňskému vybavení získáte skvělé pomocníky při vaření i servírování. Každý kuchař ocení kvalitní naběračky a cedníky, krájecí desky a vály, nože i obracečky nebo různé druhy nádobí jako například pánve, hrnce, misky a mnohé další. Vaření a pečení se stane nejen povinností provozu, ale také radostí. K tomu servírování na designově lákavých talířích a pití v hezké sklenici a hosté se budou vracet.

Dejte si záležet na vaření i servírování


K provozu patří i úklid a dokonalá hygiena

Když restauraci večer zavřete, tak pro vás den ještě nekončí. Čeká vás úklid a doplnění hygienických a jiných potřeb. I v tomto směru na svoje zákazníky Ilona Chovancová myslí, a kromě nádobí zakoupíte také hygienické a čisticí prostředky všeho druhu.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.gastrosklad.cz

Vydáno 25.05.2017
71 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Gastrosklad ušetří starosti pořadatelům oslav

Gastrosklad ušetří starosti pořadatelům oslav
Žádná větší společenská akce se neobejde bez dostatečného gastronomického vybavení. Jestliže se po skončení nechcete zaobírat starostmi, kam všechny talíře a termoporty uskladnit, tak si to jednoduše půjčte. K dispozici je prakticky vše, co takový podnik žádá.

Ať už vaříte cokoli, zajistěte si kvalitní a široký sortiment gastro vybavení

Ať už vaříte cokoli, zajistěte si kvalitní a široký sortiment gastro vybavení
Gastro zařízení a gastro nádobí je základem každého dobrého jídla. I přední světoví kuchaři si jsou vědomi toho, že bez správného gastro vybavení by se daly jejich delikatesy jen těžko vytvořit. Jenže kde má člověk spolehlivé gastro potřeby sehnat? Jak zjistit, že se jedná o nádobí, které nezklame? ...

Kvalitní gastrovybavení je pro správný chod restaurace stěžejní

Kvalitní gastrovybavení je pro správný chod restaurace stěžejní
Gastrovybavení je nedílnou součástí každé dobře vybavené kuchyně. Bez kvalitního nádobí by jen těžko mohla vznikat jídla, která by přilákala vaše zákazníky. Pro větší podniky je současně nezbytné mít jistotu, že stejný šálek či talíř je možné sehnat i po roce používání. Restaurace, školy, jídelny i ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Chovancová Ilona GASTROSKLAD
WEBOVÁ STRÁNKA
Chovancová Ilona
www.gastrosklad.cz
Adresa

Adresa

Rolnická 85
Opava 5 747 05

ilona.chovancova@seznam.cz
+420 607 152 453


Najdete nás také zde:

ARES
captcha