Prodej trvalek a skalniček Pardubice – trvalky jsou krásné a nenáročné od jara do zimy

Zahradnictví Havlíček Ing. Marek Havlíček

Prodej trvalek a skalniček Pardubice – trvalky jsou krásné a nenáročné od jara do zimy

Zahradnictví Havlíček
Ing. Marek HavlíčekZahradnictví Havlíček se zaměřuje na pěstování a prodej okrasných rostlin

Zahrady kolem domu se dají rozdělit do dvou částí. V té praktičtější, které se říká užitková část, máme většinou ovocné stromy, plodící keře, nebo také zahrádku vysázenou zeleninou. Druhá část se týká spíše estetického cítění a jde o část takzvaně okrasnou.

Zahradnictví Havlíček - dřeviny na kmínku

Příroda všude kolem nás

Udělejte si i vy doma krásné prostředí díky rozkvetlým rostlinkám. O trvalky se nemusíte v podstatě vůbec starat, dřeviny na kmínku zase naopak vytváří krásné okolí skalky. Naopak nejrůznější druhy bylinek a koření vám vytvoří část okrasnou, ale i praktickou, když si do polívky či do jídla přidáte trochu voňavých bylinek přímo z vaší zahrádky. Mít přírodu všude kolem sebe je rozhodně příjemné a také užitečné. Popínavé rostliny krásně kvetou, provoní vám okolí domu a budou moc hezky vypadat. Někteří z nás však dávají přednost raději okrasným travám, nebo klasickým jehličnatým dřevinám.

Pěstování a prodej rostlin


Rádi pomůžeme s výběrem a poradíme s pěstováním

Poskytujeme široký sortiment rostlin, ale také hnojiv i zahradnických potřeb. Všechno pro zahrádkáře a vášnivé milovníky všech rostlin, keřů, dřevin, trvalek a dalších. Obrátit se na nás můžete také s jakýmikoliv dotazy. Velice ochotně a rádi pomůžeme i s výběrem.

Nabízíme i zahradnické potřeby


Kde nás naleznete?

Firma Havlíček se nachází v obci Srch. Blízko je to do Pardubic, okolo šesti kilometrů a nedaleko se nachází Hradec Králové. Díky našemu vlastnímu pěstování a našim odborně vyškoleným pracovníkům vám vždy můžeme zaručit kvalitní rostlinky, za ty nejlepší ceny.Více informací naleznete na našich stránkách  https://zahradnictvihavlicek.cz


Vydáno 25.05.2017
666 Zhlédnutí
Topováno 03.05.2020