Výroba forem na vstřikování plastů TVAR | Pardubice

TVAR výrobní družstvo Pardubice

Výroba forem na vstřikování plastů TVAR | Pardubice

Firma Tvar vyrábí formy a různé technické výlisky

Jako zpracovatelé plastů získali už vícekrát významná ocenění a mohli se díky tomu zařadit mezi 100 nejlepším českých firem. Výrobní okruhy se zaměřují na tři části, my se nyní zaměříme na výrobu forem a na technické výlisky.

TVAR výrobní družstvo Pardubice

V čem spočívá výroba forem?

Na základě vlastní dokumentace nebo dodané klientem, vyrábíme vstřikované nástroje do rozměru desek 400 x 550 mm. Samozřejmostí je naše spolupráce se zákazníkem, takže zpracováváme také veškerou dokumentaci požadovaných nástrojů. Tato forma dokumentace může být v klasické formě, nebo také v elektronické, která má podobu vypracovaného návrhu ve 2D formě nebo i 3D podobě.

Speciální výroba forem


Technické výlisky se vyrábí podle přání a potřeby zákazníka

Technické výlisky mohou mít různé tvary a rozdílnou podobu. Týká se to také uzávěrů. Na přání zákazníka vyrábíme konkrétní kusy. Mezi tyto produkty patří speciální krabičky a jiné obaly na hodinky, dózy, krabičky pro kosmetický průmysl, přísavky pro nábytkové odvětví, izolační pouzdra a také konektory pro technický průmysl.

Technické výlisky, více informací


Technologické postupy při výrobě tvarových částí

Výroba forem je proces, při kterém probíhá více technologických postupů, jedná se o strojní opracování, které se týká elektoerozivního hloubení, CNC frézování a datového řezání. Dalším postupem je tepelné zpracování ve vakuových pecích a poslední probíhá technická realizace, která se týká i nástrojů s moderními systémy.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.tvar.cz

Vydáno 25.05.2017
303 Zhlédnutí
Topováno 06.05.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

TVAR výrobní družstvo Pardubice - plastové obaly vyrábíme již 70 let

TVAR výrobní družstvo Pardubice - plastové obaly vyrábíme již 70 let
Hledáte skutečně spolehlivého partnera v oblasti zpracování plastů? Obraťte se na společnost TVAR výrobní družstvo Pardubice. Na trhu působíme již 70 let, hned čtyřikrát jsme se navíc umístili mezi 100 nejlepšími českými firmami. Vyrábíme plastové obaly, spotřební zboží i plastové výlisky.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TVAR výrobní družstvo Pardubice
WEBOVÁ STRÁNKA
TVAR výrobní družstvo Pardubice
www.tvar.cz
Adresa

Adresa

Husova 1682
Pardubice 530 03

tvar@tvar.cz
+420 467 409 911


Najdete nás také zde:

ARES
captcha