TVAR výrobní družstvo Pardubice

Špičková výroba forem pro zpracování plastů

TVAR výrobní družstvo Pardubice

Vydáno 25.05.2017
66 Zhlédnutí
Topováno 11.07.2017

Firma Tvar vyrábí formy a různé technické výlisky

Jako zpracovatelé plastů získali už vícekrát významná ocenění a mohli se díky tomu zařadit mezi 100 nejlepším českých firem. Výrobní okruhy se zaměřují na čtyři části, my se nyní zaměříme na výrobu forem a na technické výlisky.

TVAR výrobní družstvo Pardubice

V čem spočívá výroba forem?

Na základě vlastní dokumentace nebo dodané klientem, vyrábíme vstřikované nástroje do rozměru desek 400 x 550 mm. Samozřejmostí je naše spolupráce se zákazníkem, takže zpracováváme také veškerou dokumentaci požadovaných nástrojů. Tato forma dokumentace může být v klasické formě, nebo také v elektronické, která má podobu vypracovaného návrhu ve 2D formě nebo i 3D podobě.

Speciální výroba forem


Technické výlisky se vyrábí podle přání a potřeby zákazníka

Technické výlisky mohou mít různé tvary a rozdílnou podobu. Týká se to také uzávěrů. Na přání zákazníka vyrábíme konkrétní kusy. Mezi tyto produkty patří speciální krabičky a jiné obaly na hodinky, dózy, krabičky pro kosmetický průmysl, přísavky pro nábytkové odvětví, izolační pouzdra a také konektory pro technický průmysl.

Technické výlisky, více informací


Technologické postupy při výrobě tvarových částí

Výroba forem je proces, při kterém probíhá více technologických postupů, jedná se o strojní opracování, které se týká elektoerozivního hloubení, CNC frézování a datového řezání. Dalším postupem je tepelné zpracování ve vakuových pecích a poslední probíhá technická realizace, která se týká i nástrojů s moderními systémy.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.tvar.cz