Vybavení autoservisů
Jiří Mejzlík
Toužíte po vlastním autoservisu? Bojíte se začít podnikat na vlastní triko? Nebo už jste začali a ještě vám pár věcí chybí?

V tomto odvětví se umíme orientovat, působíme v něm už více jak 20 let a díky tomu máme všechny potřebné zkušenosti. Se zařizováním dílny máme praxi, takže i vám velice rádi a ochotně pomůžeme s výběrem potřebného vybavení podle vašich individuálních potřeb.

Vybavení autoservisů, Jiří Mejzlík, Třebíč

Od základního vybavení až po speciální potřeby

Samozřejmostí jsou kompresory, hydraulická zařízení, zvedáky, vyvažovače a zouvače. Ovšem máme i speciální zařízení pro olejové hospodářství, plničky klimatizací, regloskopy, startovací vozíky a mnohé další. Geometrie kol dnes může probíhat díky pomocí bluetooth. Pokročilá diagnostika se neobejde bez moderní techniky.

Jiří Mejzlík – vybavení autoservisů a pneuservisů


Léto pomalu začíná, zákazníci budou potřebovat doplnit klimatizace

Léto je doba, kdy se stáváme oběti svého vlastního automobilu, protože zažíváme neúnosné vedro. V dnešní době je plno automobilů, které budou potřebovat doplnit klimatizaci, z toho důvodu už se stává potřebné zařízení, které to umožňuje, pomalu základním vybavením. Pořiďte si jej i vy, abyste mohli obsloužit všechny své zákazníky.

Chcete si kompletně vybavit autoservis? Pak se podívejte na náš sortiment


Klimatizace plní více účelů

Hlavním úkolem je chlazení v letních obdobích, ale svou funkci plní i v zimě. Dnešní moderní stroje, které diagnostikují, jestli je kapaliny na ochlazování vzduchu v automobilu dostatek, dokážou velice prakticky i celý zákrok provést a v případě potřeby kapalinu doplnit.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.auta-zvedaky.com


Vydáno 25.05.2017
101 Zhlédnutí
Topováno 18.04.2019

VYBAVENÍ AUTODÍLEN, AUTOSERVISŮ A PNEUSERVISŮ

VYBAVENÍ AUTODÍLEN, AUTOSERVISŮ A PNEUSERVISŮ

Vybavení autodílen, autoservisů a pneuservisů, prodej, e-shop

AUTOZVEDÁKY

AUTOZVEDÁKY

Autozvedáky, hevery pro osobní a nákladní auta, motocykly, zvedáky do všech autoservisů

NÁŘADÍ DO AUTOSERVISŮ

NÁŘADÍ DO AUTOSERVISŮ

Vybavení autodílen, autoservisů speciální technikou a ručním nářadím