ATE company s.r.o.Dobrá káva a další nápoje z českých kávomatů a automatů

Někdy není čas udělat si dobrou kávu nebo někam na ní zajít. A co víc, chytne vás hlad zrovna tam, kde není nablízku obchod. Avšak jen do té doby, než zjistíte, že před vámi stojí kávomat, nápojový automat a dokonce s balenými potravinami. Najednou máte kávu, slazenou vodu a ještě něco dobrého k snědku. A o to se stará ryze česká firma zaměřená na dodávku nápojových automatů a kávomatů ATE company s.r.o.

Automaty na teplé a studené nápoje, ATE company s.r.o.

Dopřejte zaměstnancům i zákazníkům komfortní zázemí

Občerstvení poblíž vaší firmy má omezenou pracovní dobu. To znamená, že následně jsou zaměstnanci odkázaní na to, co si přinesou z domova. Klienti si nemají kde zkrátit dlouhou chvíli občerstvením. Začínají se však kladně osvědčovat automaty na jídlo a pití. Pokud po takovém zařízení toužíte a hledáte českého dodavatele automatů s českými výrobky, tak firma ATE company s.r.o. je vaše hledané řešení.

Mějte svůj automat a kávomat


Vyberte si nápojový i potravinový automat na vaše přání

Automaty a kávomaty instaluje společnost ATE company s.r.o. všude, kde si zákazník bude přát a zdarma. Na výběr máte z mnoha možností, které jsou nastavené na systém placení hotovostní i bezhotovostní. Můžete si jej dopřát do kanceláří, chodeb firem i obchodů a dokonce i do restaurací a kaváren nebo ubytoven. Jednoduše všude tam, kde si budete přát. Zajímavě řešený design skvěle zapadne do každého prostředí.

Zajistěte si kvalitní občerstvení


Kompletní servis, který usnadní celkový provoz

Zajištěním požadovaného automatu to však nekončí. ATE company se postará o servis jako dodávku produktů od českých výrobců, včetně kelímků a dalšího příslušenství, záruční i pozáruční servis a veškeré konzultace.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.atecompany.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Nápojové a prodejní automaty od české společnosti s převážně českými výrobky

Nápojové a prodejní automaty od české společnosti s převážně českými výrobky

Nápojové a prodejní automaty jsou každou chvíli po ruce vašim zákazníkům i zaměstnancům. Společnost ATE Company ve svých automatech používá kvalitní suroviny převážně od českých výrobců. V jejich nabídce najdete automaty na teplé a studené nápoje, prodejní automaty na balené nápoje a balené potraviny včetně baget.

Vydáno 08.03.2015Vydáno 25.05.2017
94 Zhlédnutí
Topováno 08.11.2017