Střecha na terasu i balkon, která dává prostředí ještě víc

Balkony a terasy jsou oblíbenou součástí domů i bytů. Stále více jsou prostorem, který neslouží pouze na pověšení prádla, ale také jako další místo, ve kterém se nechá trávit volný čas. Snem každého je třeba snídaně na terase s výhledem do přírody a za každého počasí. Aby vám takové chvíle byly umožněné, tak to chce i kvalitní zastřešení jako třeba Vitello-Flex® a Vitello-Flex PLUS®.

Terasové přístřešky s flexibilní prosklenou střechou, WIDOMA s.r.o.

Terasové přístřešky s flexibilní prosklenou střechou

Zastřešit balkon či terasu není pouze o tom, abyste měli něco nad hlavou, co vás chrání proti větru, dešti či sluníčku. Chce to i propracovaný a moderní design, který zapadne do každého prostředí a rozhodně si neuděláte ostudu. Mezi unikátní produkty a jediné svého druhu na trhu v ČR se řadí právě zastřešení, které má k dispozici flexibilní řešení prosklené střechy a to Vitello-Flex PLUS®. Princip spočívá v tom, že zastřešení můžete snadno ovládat a upravovat díky systému, který umožňuje střechu otevřít úplně nebo částečně. Ovládání je navržené podle individuálních požadavků zákazníka, tedy teleskopickou tyčí nebo automatickým ovládáním. Jako příslušenství si můžete pořídit kvalitní stínění, které zvedne komfort využívání terasy nebo balkonu. Díky patentovanému systému získáte řešení s nízkým opotřebováním dílů.

Užívejte si terasu naplno


Nechte si upravit terasu od výhradního dodavatele

Zastřešení rozhodně vyžaduje i kvalitu. Zastřešení Vitello-Flex® spočívá v hliníkové konstrukci z protlačovaných profilů, která odolává každému počasí, tedy i povětrnostním vlivům. Výhradním dodavatelem na český trh německého výrobce JOKA-Systém GmbH je firma WIDOMA s.r.o. Zajišťuje nejen dodávky, ale také samotné montáže po celé ČR. V sortimentu najdete dva podobné již zmíněné systémy, tedy Vitello-Flex® a Vitello-Flex PLUS®. Systém Flex Plus má veškeré výhody a vlastnosti systému Flex, ale navíc má motorový pohon na dálkové ovládání. Tím se zvyšuje i komfort využívání terasy a moderní řešení s dokonalým designem, který je tvořený nejen hliníkovou konstrukcí, ale také prosklenými sekcemi, které můžou být v různých barvách a tvarech. Kvalita je také zárukou dlouhé životnosti. Snadné ovládání vám umožní přizpůsobit zastřešení aktuálnímu počasí. Plné otevření nebo zčásti reguluje také akumulaci tepla, které se obvykle v proskleném prostředí hromadí. Tímto způsobem se terasa vždy přizpůsobí vašim aktuálním potřebám.

Využijte ke komunikaci i facebook


Design, který se přizpůsobí již stávajícímu prostředí

Díky barevným variacím skla si můžete vytvořit terasu a balkon, které se budou od ostatních zcela lišit. Výběr barev umožní přizpůsobení designu hotovému prostředí jako fasádě, designu terasy a dalším detailům. Barvy dokážou kromě estetické stránky věci také opticky prostory zvětšit nebo zmenšit. Tím jsou splněné veškeré přání a potřeby uživatele. Vytvoříte si tak plnohodnotné prostředí pro relaxaci, setkání s rodinou i přáteli nebo domácí zahradu, na kterou budete patřičně hrdí. Co se týká montáže, tak o tu se postará profesionálně vyškolený tým, díky kterému budete mít zastřešení rychle, kvalitně a precizně udělané. Krytá a ještě ke všemu prosklená terasa splní očekávání využívání v každém počasí, dostatek světla a moderní prvky, které působí příjemně. Kromě zastřešení je možné upravit terasu i ze stran, tedy v kombinaci s postranním proskleným obvodovým pláštěm. Vznikne tak úžasná letní zahrada.

Terasa, na kterou se budete těšit


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.widoma.cz

Vydáno 30.05.2017
1209 Zhlédnutí
Topováno 01.03.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Neomezené barevné provedení konstrukcí terasových přístřešků

Neomezené barevné provedení konstrukcí terasových přístřešků
Terasy a balkony už nemusí být jenom šedé nebo jednobarevné prvky na domově, které nijak zvlášť nevyniknou. Terasy i balkony lze jednoduše zastřešit pomocí proskleného zastřešení VITELLO FLEX® nebo VACANZA®. Hliníková konstrukce se nabízí ve všech barvách. I barvy hrají ve venkovním prostředí ...

Absolutní novinka roku 2017- VITELLO VACANZA FLEX®

Absolutní novinka roku 2017- VITELLO VACANZA FLEX®
Máte nádhernou terasu, ale ještě by to potřebovalo zdokonalit? Chcete si terasu užívat nejen v hezkém počasí, ale po celý rok? Není nic jednoduššího jako montáž vysoce kvalitního, německého přístřešku, který vám dodá firma WIDOMA s.r.o. a ještě si vybrat novinku VITELLO VACANZA FLEX®. A o co se ...
PODSTRÁNKY

Terasové skleněné přístřešky

Terasové skleněné přístřešky
Terasové skleněné přístřešky s posuvnou nebo pevnou střechou

Luxusní skleněné přístřešky

Luxusní skleněné přístřešky
Luxusní skleněné přístřešky na terasy, verandy, letní zahrádky

Pergolové systémy

Pergolové systémy
Pergoly, pergolové systémy pro efektivní využití teras a balkonů
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA WIDOMA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
WIDOMA s.r.o.
widoma.cz
Adresa

Adresa

Zelenářská 28/19
Znojmo 669 02

info@widoma.cz
+420 774 903 302


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha