Relaxace v Sanatoriu Krásný Potok v obklopení Krušných Hor

Péče o fyzické a duševní zdraví hraje obrovskou roli v životě každého člověka. Jeďte si odpočinout do moderního a luxusního Sanatoria Krásný Potok, kde na Vás budou čekat nejenom léčebné a relaxační procedury, ale také perfektní zázemí, kde hraje prim zejména úchvatné okolí a všudypřítomný klid.

Sanatorium Krásný Potok, relaxační a léčebné pobyty

Moderní ubytování v srdci Krušných hor

Sanatorium Krásný Potok je nově zrekonstruovaný komplex, proto zajišťuje pro své návštěvníky ubytování v moderních a stylově vybavených pokojích. Zvolit si můžete jednolůžkový či dvojlůžkový pokoj se sociálním zařízením nebo dvojlůžkový pokoj s přistýlkou. Udržované sociální zařízení, lednička, televize a Wi-Fi připojení je samozřejmostí. K dispozici je i kuchyňka se všemi základními spotřebiči. Při toulkách areálem Vás zaujme zejména upravená a svěží příroda.

Ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích


Vodoléčba a elektroléčba přináší fantastické účinky

V sanatoriu se uplatňují zejména metody vodoléčby a elektroléčby. V rámci vodoléčby můžete podstoupit vířivou koupel Luxory Exotic, dvacetiminutovou podvodní celotělovou masáž, vířivou masáž, anebo strávit desítky příjemných minut v sauně. Elektroléčba naopak zahrnuje procedury, jako je inhalace, diatermie, ultrazvuková terapie či magnetoterapie, která je vhodná především pro pacienty trápící hojení zlomeniny nebo nepříjemné otoky.

Seznam léčebných procedur


Speciální služby aneb znásobte svůj prožitek

Kromě výše zmíněných léčebných procedur je možné v sanatoriu podstoupit různé speciální služby, od thajské masáže, před léčebný tělocvik, až po reflexní masáž, manuální lymfodrenáž či sportovní masáž. Všechny procedury jsou prováděny zkušenými profesionály.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.sanatoriumvmezibori.cz

Vydáno 02.06.2017
208 Zhlédnutí
Topováno 08.08.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Užijte si wellness pro dva a udělejte navíc něco pro své zdraví

Užijte si wellness pro dva a udělejte navíc něco pro své zdraví
Víkendové wellness relaxační pobyty se staly v posledních letech velmi oblíbeným způsobem trávení času. Nezáleží na tom, jestli je vám dvacet nebo šedesát, odpočinek si občas zaslouží každý. Patříte-li mezi ty, kteří si k relaxu rádi přidají i nějakou tu léčebnou proceduru, máte možnost využít ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Sanatorium Krásný Potok
WEBOVÁ STRÁNKA
Sanatorium Krásný Potok
www.sanatoriumvmezibori.cz
Adresa

Adresa

Okružní 243
Meziboří 435 13

sanatorium@paracelsus.cz
+420 476 748 165


Najdete nás také zde:

ARES
captcha