ABC barvy s.r.o.
Barvy laky komplet
Fasádní barvy Opava a okolí - všechny značky pod jednou střechou včetně míchacího centra za super ceny

Potřebnou barvu vám poskytnou a v případě potřeby i namíchají, díky jejich speciálně vybavenému tónovacímu centru Abc barvy, které sídlí na ulici Bochenkova 2 v Opavě. Tato firma poskytuje kompletní sortiment interiérových a fasádních barev.

Akrylátové a silikonové fasádní barvy, ABC barvy s.r.o.

Barvy jsou našim životem

Malování a fasády už budou pouhou zábavou, pokud k tomu zvolíte vhodné prostředky. Barvy, tmely, laky, vosky, lepidla, lazurovací laky na dřevo, probarvené fasádní i mozaikové omítky i průmyslové barvy, to všechno a ještě více zde naleznete. Míchají také barvy na počkání. S barvami si umíme hrát, poradíme s výběrem a také s patřičným malířským a natěračským náčiním.

Všechny značky pod jednou střechou


Akrylátové a silikonové fasádní barvy

Mají skvělé možnosti a jejich využití je opravdu široké. Pro každý dům se najde ten správný styl a přesně barva, kterou jste si již dávno vysnili. Nové fasády vypadají krásně na pohled, ale také mají odolné vlastnosti. Akrylátová barva Mistral je dokonce omyvatelná a přitom skvěle prodyšná. Zachovává si své původní vlastnosti. Perfektní krytí zajistí, že je můžete použít i do interiéru a na různé povrchy, omítky, sádrokarton, zdivo, beton a další.

Tónovací centrum


Toužíte po něčem výjimečném?

Překvapí vás fasádní omítka, která je krásně probarvená a sama se čistí? Dokonce i tu u nás najdete! Tyto druhy ocení jistě každý z nás, ať už máte děti, nebo z toho důvodu, že jsou vysoce odolné. Můžeme s vámi i úzce spolupracovat. Vytvoříme vizuální návrh fasády vašeho domova nebo půjčíme profesionální stříkací techniku.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.abcbarvy.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Interiérové barvy, fasádní barvy i lazury pod jednou střechou v Opavě

Interiérové barvy, fasádní barvy i lazury pod jednou střechou v Opavě

Malování interiéru domu je záležitost opakující se jednou za několik let, v případě fasády třeba jen jednou, maximálně dvakrát za život. I z těchto důvodů bychom měli interiérové i fasádové barvy vybírat velmi pečlivě. Budeme se s nimi setkávat v našich domovech každý den a přece chceme, aby nám zvolené odstíny dělaly radost dostatečně dlouho. Nemůžeme hledět ale jen na kvalitu estetickou, také musíme zvažovat kvalitu technickou. Aby barva držela, byla kvalitní, neodlupovala se a zachovala svůj původní vzhled. Interiérové barvy, ale třeba také lazury, můžete nakupovat u společnost ABC barvy v Opavě.

Vydáno 12.08.2015
Tónovací centrum barev Opava – míchání barev na počkání

Tónovací centrum barev Opava – míchání barev na počkání

Malujete a sháníte barvy? Nevíte si rady s výběrem barvy vhodné do interiéru nebo exteriéru? Potřebujete namíchat vámi požadovaný odstín? Navštivte prodejnu a tónovací centrum barev ABC Barvy s.r.o. Opava, kde vám se vším poradíme, pomůžeme vybrat správnou barvu a na počkání namícháme potřebný odstín.

Vydáno 25.05.2016
Barvy, laky, fasádní barvy i probarvené omítky všech odstínů

Barvy, laky, fasádní barvy i probarvené omítky všech odstínů

Barvy, laky, interiérové barvy, probarvené fasádní omítky, fasádní barvy, lazurovací laky, vosky, tmely a emaily nejrůznějších odstínů najdete u naší společnosti ABC barvy v Opavě. Namícháme Vám také Vaše oblíbené barvy na počkání, přesně podle Vašich představ na profesionálních tónovacích automatických strojích. Nevíte-li si rady s volbou správných malířských či lakýrnických potřeb, naši odborní zaměstnanci Vám vždy ochotně poradí a pomohou.

Vydáno 23.04.2015Vydáno 31.05.2017
102 Zhlédnutí
Topováno 28.06.2019

Interiérové a fasádní barvy

Interiérové a fasádní barvy

Interiérové malířské barvy a barvy pro nátěry fasád, fasádní omítky

Barvy, laky, oleje na dřevo

Barvy, laky, oleje na dřevo

Lazurovací barvy, interiérové laky, impregnace, oleje, vosky a balzámy na dřevo

Tónovací centrum

Tónovací centrum

Míchání barevných odstínů interiérových, fasádních a průmyslových barev