LANA VAMBERK s.r.o.Výroba a dodávka normalizovaných i zakázkových ocelových lan

Ocelová lana hrají důležitou roli v životě naprosto každého. Výtahy, jeřáby, dopravníky či jakákoliv jiná zařízení, se kterými lidé přichází do styku naprosto běžně. Aby mohli lidé všem těmto zařízením plně důvěřovat, musí si odborníci dávat pozor na kvalitu každého pramínku, které je součástí celého lana. Odebírat proto lana od firmy, která má s výrobou lan dlouhodobého zkušenosti, je záruka kvality a spokojenosti.

Výroba a dodávka ocelových lan, LANA VAMBERK s.r.o.

Standardní lana pro universální využití ve strojírenství

LANA VAMBERK s.r.o. vyrábí lana již více než šedesát let. Tato dlouhá doba umožnila specialistům vyvinout zcela nová lana, ale také ta stávající dovést k naprosté dokonalosti. Proto nyní můžete vybírat z bohatého sortimentu ocelových lan Standard, které budou vyhovovat standardním požadavkům na kvalitu.

Základní řada ocelových lan


Ocelová lana řady SEAL pro náročné podmínky

Ne všechna lana pracují v ideálních podmínkách výtahu nebo podobného zařízení. Z tohoto důvodu vznikla řada SEAL, která najde uplatnění například u jeřábů nebo u těžařských či vrtných souprav. Tato lana jsou v dostání jak v klasické šestipramenné variantě, tak v pokročilejší variantě s osmi prameny drátů, díky čemuž mohou být tato lana využita i pro výtahy a podobně náročná zařízení.

Pokročila lana SEAL pro jeřáby


Kvalita zpečetěná desítky lety zkušeností

Pokud chcete zakoupit kvalitní lana, na která se budete moci stoprocentně spolehnout, Vaší volbou by měla být firma LANA VAMBERK s.r.o., která splní veškeré Vaše očekávání na maximum. Stojí za to proto nahlédnout do sortimentu a vybrat si konkrétní lano z produktové řady Standard nebo Seal.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.lana-vamberk.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Ocelová lana s různými možnostmi využití vyrábí firma LANA VAMBERK

Ocelová lana s různými možnostmi využití vyrábí firma LANA VAMBERK

Spolehlivá nerezová a ocelová lana, která nachází uplatnění v mnoha průmyslových odvětvích, vyrábí a dodává společnost LANA VAMBERK. Na českém trhu působíme už více než 60 let a garantujeme kvalitu, odolnost a dlouhou životnost našich lan.

Vydáno 10.02.2016Vydáno 31.05.2017
119 Zhlédnutí
Topováno 11.05.2019