Systémové řešení pro sanaci a odstranění negativních projevů vlhkého zdiva dle WTA - prodej Praha

BETOSAN s.r.o. Hydroizolace Praha

Systémové řešení pro sanaci a odstranění negativních projevů vlhkého zdiva dle WTA - prodej Praha

BETOSAN s.r.o.
Hydroizolace Praha
Spolehlivý partner v oblasti sanace železobetonu, hydroizolace a maltoviny

Jejich sortiment zahrnuje materiál pro sanaci betonu, sanaci železobetonu, hydroizolaci, sanační omítky, průmyslové podlahy, tmelení, těsnění, injektáž a další druhy speciální maltoviny. Jsou také členy několika sdružení a držiteli nejrůznějších certifikátů ISO.

BETOSAN s.r.o.: sanace železobetonu, hydroizolace a maltoviny

Oprava materiálu aneb sanace železobetonu

Samotná sanace znamená formu opravy. Zlepšení a zkvalitnění vlastností, které už kvůli vlivům počasí nebo jenom zubem času ztratily své původní vlastnosti. Postupem času se totiž i beton jako základní stavební prvek může zažít drolit, rozpadat, vlhne a právě proto se snažíme o sanaci železobetonu a to v nejlepší možné míře. Používáme speciální ochranné nátěry a postřiky.

Firma, která se specializuje na sanace betonu


Hydroizolační hmoty zahrnují několik druhů materiálů

Samotná hydroizolace vede k ochraně materiálu před proniknutím vody nebo vlhka. Musí být z vodotěsných a nepropustných materiálů. Tyto materiály jsou primárně určené jako membránové hydroizolace. Některé mohou být vybaveny speciálními vlastnostmi například opatřením proti vzniku trhlin. Používají se především u balkónů a teras.

Hydroizolace – veškeré potřebné informace


Suché maltové směsi, injektáže s přísadou a mnohé další

Do skupiny maltovin se řadí hned několik dalších produktů. Sanace konstrukcí občas vyžadují i speciální přípravu materiálu pro náročné aplikace. Tyto materiály se uplatní při ukotvení konstrukcí, podlévání konstrukcí a stojů nebo k injektážím.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.betosan.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Eshop - stavební chemie

Eshop - stavební chemie

Největší tuzemský výrobce stavební chemie, společnost BETOSAN s.r.o., představuje vlastní eshop. V tomto eshopu najdete veškerou stavební chemii. Nyní můžete nakupovat z pohodlí svého domova nebo přímo z firmy! Široký sortiment zboží máme skladem a ihned k odběru. Stačí si zadat objednávku a my co nejrychleji vaši zakázku vyřídíme!

Vydáno 17.04.2018
26 let tradice, zkušeností a úspěšných sanací

26 let tradice, zkušeností a úspěšných sanací

Společnost BETOSAN s.r.o. je firmou produkující materiály tzv. stavební chemie. V oboru se pohybuje již více než 20 let a za tu dobu spolupracuje s celou řadou předních firem z oboru sanací betonových a železobetonových konstrukcí a podílela se na celé řadě oprav více či méně významných staveb.

Vydáno 03.06.2016
Stavební chemie od sanace betonu po hydroizolaci

Stavební chemie od sanace betonu po hydroizolaci

Společnost BETOSAN vznikla již na počátku 90. let s cílem nabídnout v tuzemsku vyrobené profesionálně formulované stavební hmoty a stavební chemii, které budou výhodnou alternativou k hmotám do České republiky dováženým, a záhy se v oboru stavební chemie stala největším českým výrobcem. Již více než 20 let tak vyrábí cenově přijatelné a po technické stránce naprosto srovnatelné produkty z oblasti stavební chemie.

Vydáno 28.03.2014Vydáno 02.06.2017
110 Zhlédnutí
Topováno 30.09.2019

Sanace železobetonu

Sanace železobetonu

Materiály pro sanaci železobetonu a betonu, antikorozní nátěry a postřiky, sanační malty

Hydroizolační hmoty

Hydroizolační hmoty

Membránová hydroizolace, vodotěsné izolační tmely a těsnicí izolační pásky, hydroizolační stěrky

Speciální maltoviny

Speciální maltoviny

Suché maltové směsi, injektáže s přísadou XYPEX, lepicí a zálivková malta, armovací stěrková malta