Moderní štočky pro flexotisk s technologií FULL HD Flexo

První,co každý konečný spotřebitel vidí, je obal. Nejen motivy, barvy a texty jsou nezbytnými prvky pro poutavý obal, ale také samotná technologie výroby tiskových matric je velmi důležitá. Naše nejnovější technologie FULL HD Flexo, je zárukou nejvyšší kvality fotopolymerních štočků pro moderní flexotisk obalových materiálů, kterou jako jediná v ČR dodává společnost DAVEX-CZ spol. s r.o. se sídlem ve Zlíně.

DAVEX - CZ, spol. s r.o.: štočky pro flexotisk neboli tiskové formy

Dlouholeté know-how v oblasti grafického designu a předtiskové přípravy

Díky dlouholetému působení naší firmy na trhu můžete očekávat profesionální přístup ke zpracování Vaší zakázky. Disponujeme moderním nátiskovým zařízením (EFI / EPSON) pro předběžnou simulaci finálního výsledku. Jako první v ČR používáme technologii FULL HD Flexo (ESKO), která zásadně zvyšuje schopnost přenosu barvy na potiskovaný materiál. Díky tomu se výrazně zlepší kvalita reprodukce obrázků (jemnější světla, vyšší kontrast, vysoké rozlišení), téměř až na úroveň ofsetového tisku.

Fotopolymerní desky cesta ke kvalitnímu potisku


Vysoká životnost štočků je zárukou spokojenosti

Výroba štočků pro flexotisk neboli tiskových matric je největším know-how společnosti DAVEX. Naše štočky se vyznačují vysokou kvalitou, dlouhou životností a jsou vhodné pro potisk všech běžně užívaných materiálů jako např. papír (etikety, kelímky), kartony, fólie (LD-PE, HD-PE, BOPP atd.). Štočky dodáváme ve všech standardních tloušťkách a v široké škále tvrdostí.

Výroba i poradenství pro flexotisk


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.davex.cz

Vydáno 15.06.2017
272 Zhlédnutí
Topováno 28.10.2019
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA DAVEX - CZ, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
DAVEX - CZ, spol. s r.o.
www.davex.cz
Adresa

Adresa

Rybníky VI 7061
Zlín 760 01

davex@davex.zlin.cz
+420 577 100 111


Najdete nás také zde:

ARES
captcha