DIMOLab s.r.o.Akreditovaná laboratoř pro cytologické a histologické vyšetření

Spolupráce s laboratořemi je nedílnou součástí zdravotnictví. Odběry různých vzorků je potřebné důkladně vyšetřit, aby byla následně pacientovi poskytnuta odpovídající léčba. Pokud chcete spolupracovat s profesionály a moderními metodami, tak v tom případě si vyberte laboratoř DIMOLab s.r.o. se sídlem v Přerově.

DIMOLab s.r.o.: akreditovaná laboratoř pro cytologické a histologické vyšetření

Moderní laboratoř se širokým portfoliem služeb

Působení laboratoře DIMOLab s.r.o. vzniklo v roce 2013 ze společnosti J. K.Univerzal Přerov, která s činností začala již v roce 1995 a patřila mezi první laboratoře věnující se gynekologické cytologii. Dnes laboratoř provádí cytologické vyšetření gynekologické i negynekologické, histologické, poskytuje konzultační činnost a zabývá se také veterinární patologií. Kromě toho poskytuje k provedení vyšetření také spotřební materiál pro kvalitní odběr a následnou manipulaci.

Laboratoř, která vychází vstříc


Vybavení laboratoře technikou i kvalifikovaným personálem

Laboratoř splňuje všechny potřebné kritéria k vyšetřením. Moderní technické vybavení a zázemí včetně kvalifikovaného personálu jsou odsouhlasené příslušným Krajským úřadem, obor zdravotnictví. Laboratoř disponuje prostory jako úsek pro zpracování vzorků, úsek histologie a cytologie, imunohistochemická laboratoř, pracovny lékařů, prostory pro uchovávání vzorků a dalších materiálů, skladovací prostory, atd.

Laboratoř s osvědčením o akreditaci


Služby, které usnadní přístup k výsledkům

Zajištění transportu odebraných vzorků je ve službách laboratoře. Další výhodou je možnost online přístupu k výsledkům a exportu do počítačového systému. Lékař tak má k výsledkům přístup okamžitě.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.dimolab.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


HPV virus – infekční onemocnění, jeho přenos a očkování

HPV virus – infekční onemocnění, jeho přenos a očkování

Promiskuitní sexuální život sebou přináší i spoustu rizik jako jsou různé pohlavní a infekční choroby jako třeba nakažení HPV virem. Předcházet se mu dá včasným řešením formou očkování, které musí být aplikované ještě před zahájením sexuálního života. Na cytologii zná odpověď DIMOLab s.r.o., Přerov.

Vydáno 11.05.2018Vydáno 05.06.2017
139 Zhlédnutí
Topováno 10.10.2018