Pohřební ústav Litoměřice - zařízení pohřbu, vazba květin, mezinárodní převozy, potisk stuh

Pohřební ústav AURIGA® spol. s r.o. Mezinárodní převozy, pohřby, kremace

Pohřební ústav Litoměřice - zařízení pohřbu, vazba květin, mezinárodní převozy, potisk stuh

Pohřební ústav AURIGA® spol. s r.o.
Mezinárodní převozy, pohřby, kremace
V životě nás potkají i méně příjemné situace, jednou z nich je i pohřeb

Situace, která není nikomu příjemná. Každý z nás se s ní v životě potká, ať už u rodinných příslušníků nebo svých blízkých či známých přátel. Náš pohřební ústav Auriga působí po celé České Republice. Zařizujeme vše potřebné, abyste neměli navíc žádné starosti.

Pohřební služby, Pohřební ústav AURIGA® spol. s r.o

Žal, smutek, zármutek

Pro nikoho není jednoduché vypořádat se s takovouto situací. Zařídit celý pohřeb a všechno ostatní okolo. Smutek Vás provází po celou dobu a ještě dlouho poté. Podejte nám svou ruku, budeme se snažit pomoci. Zajišťujeme kompletní servis pohřebních služeb. V rámci České Republiky ale i Evropy působíme již mnoho let. Obrátit se na nás můžete s jakýmikoliv dotazy, odborné poradenství je naší hlavní prioritou.

Pohřební ústav Auriga


Snažíme se poradit a pomoci v každém ohledu

Ztráta blízkého člověka je pro naši duši velký a bolestivý zásah. Proto se vám budeme snažit pomoci v každém ohledu. Vaši bolest nezmírníme, ale můžeme vám pomoci všechno obstarat, provádíme převozy a zajišťujeme veškerou dokumentaci. U nás si můžete nechat potisknout stuhy na počkání. Vybrat si u nás můžete také velice krásné květinové vazby, těch máme několik různých druhů.

Mezinárodní přepravy mrtvých


Není problém zajistit zahraniční převoz

Už několikrát jsme pomohli lidem s převozem do zahraničí nebo ze zahraničí k nám. Vždy jsou připravené speciální pohřební vozy nebo je možné zařídit vše letecky. O všechno se postaráme. Nutné dokumenty na povolení a pohřbení zajistíme.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.pohrebni-auriga.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Pohřební ústav AURIGA – profesionální balzamování zesnulých

Pohřební ústav AURIGA – profesionální balzamování zesnulých

Při zařizování pohřbu musíte myslet na spoustu věcí. Pokud tak chcete, aby poslední rozloučení proběhlo důstojně a bez komplikací, spolehněte se na skutečné profesionály z pohřebního ústavu AURIGA. Kompletní služby nabízíme pozůstalým po celé České republice již od roku 1991, díky získaným certifikátům navíc jako jediní v ČR nabízíme balzamování zesnulých.

Vydáno 08.04.2016
Pohřební služba s pochopením, respektem a úctou

Pohřební služba s pochopením, respektem a úctou

Smrt blízkého není nic jednoduchého. Ať už emočně, nebo organizačně. Kromě obrovského smutku, který cítíte, musíte také nebožtíkovi vzdát úctu uspořádáním důstojného pohřbu. Naštěstí jsou tu lidé, kteří udělají maximum, aby vám pomohli. Pracují v pohřebním ústavu Auriga, jehož hlavní sídlo najdete v Litoměřicích.

Vydáno 19.11.2014
THANATOPRAXE – moderní zaopatření těl zemřelých

THANATOPRAXE – moderní zaopatření těl zemřelých

Po celé lidské dějiny bylo zapatření těl zemřelých v různých formách a podle rituálních pravidel běžné a praktikované podle místních podmínek, zvyklostí a rituálů ve všech jejich rozmanitostech.

Vydáno 05.05.2015Vydáno 22.06.2017
113 Zhlédnutí
Topováno 04.07.2019

Pohřební služby a balzamace

Pohřební služby a balzamace

Pohřební služby, kremace, církevní obřady, balzamace a estetické úpravy zesnulých

Mezinárodní převozy zesnulých

Mezinárodní převozy zesnulých

Mezinárodní převozy zesnulých, asistenční služby, kremace a pohřeb v zahraničí

Pohřební zboží

Pohřební zboží

Pohřební zboží, nabídka rakví a uren, vazba květin a věnců, potisk smutečních stuh