AUTOLAK KRČMÁŘ s.r.o.
Autolakovna Mladá Boleslav

Vydáno 14.06.2017
43 Zhlédnutí
Topováno 12.02.2018

Hledáte vhodnou autolakovnu? Vše zajišťuje Autolak Krčmář, který působí v Mladé Boleslavi a okolí

Jsme přední smluvní lakovna a klempírna pro značky Fiat, Kia motors a Citroen. Toužíte po novém laku? Pak se nebojte přijet k nám. Čeká vás rychlá a přesná spolupráce. Zakládáme si na kvalitní práci a díky tomu máme zákazníky, kteří se k nám rádi vracejí.

Lakovna Mladá Boleslav, AUTOLAK KRČMÁŘ s.r.o. Autolakovna Mladá Boleslav

Toužíte po něčem výjimečném?

Autolakování vždy bylo a nadále bude velice oblíbenou činností. Staráme se o údržbu laku, zaručujeme vždy výborný výsledek a to i u hodně poškozeného laku. Provádíme lakování jednotlivých dílů, můžete si vybrat zajímavý styl na zrcátka, bok auta, předek nebo zadní část. Profesionálně lak oživujeme díky našim mnohaletým zkušenostem, dokážeme malé zázraky.

Autolakování Mladá Boleslav – přijeďte za těmi nejlepšími


Provádíme také opravy automobilů všech značek

Jednou z našich předností je také oprava automobilů a to jakéhokoliv druhu, typu či původu. Mohou být starší nebo novější s každým si velice rádi poradíme. Naše práce nás baví a díky tomu pracujeme kvalitně a hbitě. Používáme materiály značky Standox, které jsou jedny z nejlepších na trhu. Postaráme se o vyřízení vaší pojistné události a zajistíme kompletní servis.

Více informací o naší firmě


V poslední době je velice populární hydrografika

V této oblasti je na výběr z 200 různých motivů, auto, moto doplňky nábytek a další. Svařujeme také plasty. Dokonce lakujeme výrobky z hliníku, pozinku, plastu nebo laminátu. Dokážeme se všemu přizpůsobit. Dlouhodobě spolupracujeme s dalšími firmami, jakými jsou Benet Automotive a Jokar company s.r.o.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.autokrcmar.cz