1. REX SERVICES, a.s.
sledování a zabezpečení automobilůREXbike představuje nový komplexní systém pro GPS zabezpečení vašeho kola proti krádeži a také pro přivolání pomoci

Pak vám velice rádi představíme celoevropský zabezpečovací systém pro vaše kolo. Ať už máte dražší nebo levnější kousek, vždy se vyplatí mít kolo zabezpečené. Tento systém dokonce zavolá pomoc v případě nehody.

REXbike - zabezpečení kola, 1. REX SERVICES, a.s. sledování a zabezpečení automobilů

Pro vaše bezpečí a zabezpečení vašeho kola

Problémy, které se týkají krádeží, jsou celosvětové. Z hlediska naší Republiky je to pak ještě horší. Krade se všechno, co lidé vidí. Občas máme pocit, že nám zloději ukradnou i boty na nohou, když se na chvíli otočíme a nebudeme se zrovna dívat. Z těchto důvodu je zde nový systém, který všem příznivcům kol může pomoci se zabezpečením.

Navštivte náš web pro více informací


Přivolává pomoc v případě nehody

Tento systém má hned několik výhod, nejenom že zajišťuje vaši GPS lokaci, ale také přivolá pomoc v případě nehody. Zavolá o pomoc a vy se tak už nikdy nebudete muset obávat o své zdraví nebo o zdraví svých dětí. Celý systém zaznamenává pohyb vašeho kola do mapy. Trasu si můžete prohlédnout doma na počítači nebo na mobilu.

Jednoduché namontování a další funkce


Zabezpečení proti krádeži a jednoduchá instalace

Celé zařízení se namontuje velice rychle a snadno. Zabezpečení proti krádeži funguje na principu upozornění, že s vašim kolem někdo neoprávněně manipuluje. Zaparkujete před restaurací, aktivuje střežení kola pomocí mobilu, do kterého dostanete naši aplikaci. Pokud s kolem někdo začne manipulovat, dostanete okamžitě upozornění. Ukládá se historie pohybu a vidíte i aktuální pozici na mapě.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.rex.eu

FIREMNÍ ČLÁNKY


CENTRUM BEZPEČÍ PRO VAŠE BLÍZKÉ I VÁŠ MAJETEK.
REX není jen televizní komisař, ale také propracovaný systém ochrany osob a majetku.

CENTRUM BEZPEČÍ PRO VAŠE BLÍZKÉ I VÁŠ MAJETEK. REX není jen televizní komisař, ale také propracovaný systém ochrany osob a majetku.

REX se stal v posledním desetiletí synonymem pro zabezpečení a sledování polohy vozidel. V roce 2012, spolu se zavedením nové značky „REX-CENTRUM BEZPEČÍ“, firma 1.REX SERVICES,a.s.dále posiluje svou pozici také v zabezpečení nemovitostí a v systémech pro dálkový dohled nad osobami. REX disponuje vlastním vývojovým teamem a služby poskytuje 24 hodin denně.

Vydáno 04.06.2013
Přehled o vozidlech i jejich ochranu zajistí firma 1. REX SERVICES

Přehled o vozidlech i jejich ochranu zajistí firma 1. REX SERVICES

Chcete mít přehled o poloze svých vozidel v rámci firmy? Nebo chcete své auto zabezpečit proti krádeži? Od toho je tu společnost 1. REX SERVICES, a.s. Nabízíme systémy pro GPS zabezpečení a sledování polohy vozidel. Díky nám bude vaše vozidlo v bezpečí a budete o něm mít dokonalý přehled.

Vydáno 25.07.2016Vydáno 14.06.2017
56 Zhlédnutí
Topováno 05.03.2018