FASTRA, s.r.o.Dřevěný materiál různého typu – najdete u nás vodě odolné překližky, OSB desky, KVH hranoly, dřevěné obklady a terasová prkna to všechno je firma Fastra s.r.o.

Čistý přírodní materiál, se kterým se nádherně pracuje. Také milujete tu vůni čerstvého dřeva? Pohled na přírodní materiál je velice líbivý, nejde o nic umělého. V tomto ohledu je největší výhoda právě dřeva.

FASTRA, s.r.o.: voděodolné překližky, OSB desky, KVH hranoly

Stavební a truhlářské řezivo, kvalitní dřevěný materiál

Materiál, který je sympatický v každém ohledu. Většinu sortimentu najdete v našem skladu. Není problém přijet si ihned pro nějakou část materiálu. V posledních letech se také specializujeme na moderní část tohoto odvětví. Poskytujeme dřevařský sortiment zejména pro vnitřní nebo také vnější konstrukce dřevostaveb. S námi můžete začít plánovat jakoukoliv dřevěnou rekonstrukci a skvěle se dřevo hodí také do interiérů.

Kvalitní dřevo materiál


Materiál, který potěší každou stavbu na duši

Tento přírodní materiál můžete použít na obyčejnou výstavbu, jako doplňkové a potřebné desky například typu OSB desky, která je v mnohých ohledech tou nejpraktičtější volbou pro výstavbu, zateplení a zakrytí. Ovšem u nás není problém sehnat také něco nejenom na střechu, ale také na podlahu formou palubek a podlahovek. Dřevo je teplý materiál, který na vás dýchne svou sympatickou a celistvou strukturou.

Dřevo – lepené hranoly, hoblovaná prkna a řezivo stavební a truhlářské


Prkna, fošny, hranoly a střešní latě

V oboru stavebnictví máme také široký sortiment vždy k dispozici. Dopravu materiálu zajišťujeme přímo na danou stavbu. Dle požadavků klienta se můžeme na všem domluvit. K dostání je také řezivo na výrobu nábytku, vždy kvalitní a dobře vysušené.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.fastra-rezivo.cz


Vydáno 14.06.2017
509 Zhlédnutí