Safety Car Liberec je firma, která se zaměřuje na likvidaci automobilů po dopravních nehodách, ale také na servis vozidel, provádí klempířské práce nebo lakování

Abychom jako zákazníci nemuseli hradit opravu, pak máme jednu velkou výhodu, můžeme přijet do firmy Safety Car a ti vyřídí všechno potřebné za nás. Budou komunikovat s jakoukoliv pojišťovnou. Obstarají veškerá jednání a my budeme mít hlavu čistou.

Safety Car Liberec: likvidaci automobilů po dopravních nehodách

Likvidace dopravních nehod

Stala se vám nehoda? Máte nepojízdné vozidlo nebo totálně na šrot? Pak jsou zde naše služby, které kompletně zajistí likvidaci vašeho vozidla. Pokud ovšem potřebujete automobil jenom opravit, tak u nás dostanete po dobu této opravy náhradní vůz. Jeho zapůjčení pro vás bude zcela zdarma. To vše najdete pod jednou střechou.

Obstaráme jednání s jakoukoliv pojišťovnou


Autoservis a jakékoliv opravy pro naše zákazníky

Naše prostory jsou kompletně technicky zařízené a dobře vybavené. Provádíme opravy automobilů a také autoservis všech značek. Nebojíme se ani staré dobré klempířiny. Ohnuté plechy se bohužel vidí každý den, ať na nových nebo starších automobilech. K tomu provádíme také potřebné karosářské práce. Velice rádi se podíváme do útrob vašeho vozu. Vše potřebné opravíme, abyste mohli jezdit spolehlivě dalších mnoho let.

Kompletní služby – nabízíme, zajistíme, zaručíme


Toužíte po novém laku nebo potřebujete doladit starý?

Zprostředkováváme služby také autolakovny. Zaměřujeme se na bezpečnostní značení skel – pískování. U nás si zařídíte kompletní pojištění. Najdete u nás i luxusní pneuservis. Nejvíce jsme však pyšní na podporu neziskových organizací a dobročinných spolků.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.safetycarliberec.cz

Vydáno 14.06.2017
26 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Safety Car Liberec, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Safety Car Liberec, s.r.o.
www.safetycarliberec.cz
Adresa

Adresa

Doubská 997
Liberec VI - Rochlice 460 06

safetycar.mk@volny.cz
+420 724 303 181


Najdete nás také zde:

ARES
captcha