Závodní stravování - rozvoz jídel pro firmy i domácnosti

Ke každodenním činnostem patří i kvalitní stravování. Zajistit si jej při zaměstnání nebývá jednoduché a občas i doma není čas nebo nálada na vaření. Jsou však i možnosti, které vám teplou i studenou stravu zajistí snadno a rychle. Třeba tak jako česká společnost JOSPO, a.s. z Holešovic, která potěší vaše chuťové buňky a ještě vám jídlo přiveze přímo na váš stůl doma i ve firmě.

JOSPO, a.s.: závodní stravování, rozvoz jídel pro firmy i domácnosti

Dlouhodobá tradice v oblasti pohostinství a stravování

Společnost JOSPO, a.s. se již dlouhá léta specializuje na výrobu teplých i studených pokrmů. Poskytuje komplexní služby v oblasti nejen závodního stravování, ale také na různé domácí, společenské i firemní akce. Získáte plnohodnotný servis, na kterém nechybí studené ani teplé pokrmy formou rautů. Díky vlastní dopravě zařídí plynulý převoz jídel na místo určení a zajistí vám zcela individuální přístup. Ochutnáte výrobky, které se pyšní také každoroční cenou „Perla Zlínska.“

Jídlo, které nakrmí i pohladí na duši


Teplá strava inspirovaná tradiční českou i světovou kuchyní

Jídelní menu teplé kuchyně, které společnost JOSPO , a.s. pro vás dokáže připravit, se skládá až ze 700 druhů hlavních jídel. Základem jídelníčku jsou tradiční české pokrmy od polévek až po dezerty. Zajisté vám padne vhod třeba hovězí vývar, rajská omáčka a pravý český kynutý knedlík. Nepřijdete ani o jídla ze světové kuchyně jako například tresku po Portugalsku, rýži s mořskými plody nebo žampionový krém.

Gurmánský zážitek z teplého jídla


Chlazená hotová jídla dopravíme domů i do firmy

Z více než 30 druhů chlazených hotových jídel můžete každodenně vybírat. Připravujeme pokrmy z čerstvých surovin, zeleninové i těstovinové saláty, oblíbená hotová jídla různého druhu. Jídlo uvařené pro tento účel jde okamžitě do chladící skříně, kde je zchlazené na +4°C. Výrobek je balený v ochranné atmosféře a na obalu je datum spotřeby.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.jospo.cz

Vydáno 20.06.2017
1252 Zhlédnutí
Topováno 04.02.2020
PODSTRÁNKY

Závodní stravování

Závodní stravování
Závodní stravování – příprava a rozvoz teplých jídel k zákazníkům

Chlazená jídla

Chlazená jídla
Příprava chlazených pokrmů balených v ochranné atmosféře, rozvoz jídel

Svatební hostina

Svatební hostina
Studené i teplé pokrmy na svatební hostiny, rauty, zajištění cateringu
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA JOSPO a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
JOSPO a.s.
www.jospo.cz
Adresa

Adresa

Tovární 1627
Holešov 769 01

podivinska@raab.cz
+420 777 777 419


Najdete nás také zde:

ARES
captcha