Luxusní oblečení pro dámy, pány a děti i XXL móda

To, že šaty dělají člověka je známá a jistá věc, protože oblečení dokáže přidat na kráse, sebevědomí a udělat z vás třeba důležitého manažera nebo o deset let mladší dámu. V případě, že chcete rovněž skvěle vypadat a být sami sebou v každém věku i s každou postavou, tak vás ve svých prostorech s radostí uvítá butik Zlechov kousek od Uherského Brodu.

Luxusní oblečení pro dámy, pány a děti i XXL móda

Butik, který se stará o všechny typy zákazníků

Oblékat se potřebují ženy i dívky, kluci i pánové a také děti. Butik Zlechov je prostředí, kde najdete oblečení pro každé pohlaví, věkové kategorie, ale také typy postav. To znamená, že nejen štíhlé, ale také baculaté krásky si najdou to svoje. Luxusní oblečení všeho druhu za příznivé ceny od spodního prádla přes šátky a šály až po bižuterii a kabelky.

Oblékněte se podle svých představ


Odborné poradenství v oblékání i módní přehlídky

O tom, že nejde o obyčejný butik, svědčí také fakt, že tady najdete kromě veškerého oblečení i milý a profesionální přístup, který vám poskytne také odborné poradenství při vašem nákupu. Pomůžou vám sladit vhodné oblečení pro váš věk i postavu, barvy a podobně. Díky individuálnímu přístupu si poradenské služby můžete přímo objednat a nechat sladit styl oblečení od hlavy až k patě na každou příležitost a podtrhnete tak vaší krásu. Pravidelné pořádání módní prohlídky od dětí až po modelky 68 let jsou pro zákazníky inspirací.


Krásné oblečení z Německa, Turecka a Itálie

Modely, které pocházejí ze zemí jako Itálie, Německo nebo Turecko, jsou pestrou škálou různého stylu, díky kterému si najde každý to svoje dle vkusu i osobnosti. Nejen pestrý výběr, ale také příznivé ceny jsou důvodem nákupu.Vydáno 22.06.2017
2106 Zhlédnutí
Topováno 27.09.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nechte se v Butiku Zlechov obléknout tak, aby vám to opravdu slušelo

Nechte se v Butiku Zlechov obléknout tak, aby vám to opravdu slušelo
Vhodné oblečení může vaši postavu v mnohém změnit k lepšímu. Stačí navštívit Butik Zlechov nedaleko Uherského Hradiště a poradit se s odborníky. Za opravdu nízké ceny zakoupíte velikosti od 34 až do 62. Věk ani míry nejsou žádným měřítkem.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Butik Zlechov Vladimíra Čožíková www.butik-zlechov.cz
WEBOVÁ STRÁNKA
Butik Zlechov Vladimíra Čožíková
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Zlechov 106
Zlechov 687 10

vladimira.cozikova@seznam.cz
+420 606 945 604


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha