SPOROS Consulting s.r.o.
Zpracování daní PrahaKompletní servis v oblasti daní a účetnictví

Účetnictví vyžaduje ustavičné kontroly, získávání nových informací a zákonů a precizní zpracování, které nesmí mít ani jednu chybičku. Při podnikání nebo běžném životě je to starost navíc, která umí zamotat hlavu. Ale pouze do té doby, než se obrátíte na profesionální služby společnosti SPOROS Consulting s.r.o. z Prahy.

SPOROS Consulting s.r.o. Praha: kompletní servis v oblasti daní a účetnictví

Vedení účetnictví a daňového poradenství v plném rozsahu

Společnost SPOROS Consullting s.r.o. se již od roku 1997 zabývá vedením účetnictví a daňovým poradenstvím pro fyzické osoby i podnikatele a firmy. Kromě toho zajišťuje také firemní audit. Konečné služby závisí od požadavků klientů, kteří si můžou tímto způsobem zajistit řešení daňové problematiky všeho druhu, zpracování mezd se všemi náležitostmi včetně personalistiky a vedení účetnictví od rozvrhu až po evidenci a uzávěrky.

Profesionální vedení účetnictví


Novinky pro rok 2017 v minimální mzdě a v limitech pojištění

Účetnictví spočívá také ve sledování veškerých novinek a změn. Třeba ohledně minimální mzdy, která se od ledna 2017 zvýšila na 11 tisíc korun. S touto změnou souvisí i změna v daních. Na minimální mzdu se totiž váže také limit pro výplatu daňového bonusu na dítě, který se pro rok 2017 váže na roční příjem aspoň šestinásobku minimální mzdy, tedy 66 tisíc korun. Změny nastaly i v případě životního a penzijního pojištění. Limit pro odpočet těchto pojištění od základu daně se zvyšuje z 12 tisíc korun na 24 tisíc korun ročně.

Nechte si hlídat veškeré novinky v účetnictví


Daňové poradenství, vedení účetnictví a mzdy bez starostí

Zpracování podkladů k daním, účetnictví a mzdová i personální problematika musí být bez chyb. Díky profesionalitě a vysoké odbornosti týmu společnosti SPOROS Consulting s.r.o. můžete opět klidně spát.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.sporos.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Daňový audit – daně z příjmu a daně z přidané hodnoty s kanceláří v Praze

Daňový audit – daně z příjmu a daně z přidané hodnoty s kanceláří v Praze

Účetnictví a daňové poradenství patří k žádaným službám, které využívá spousta firem a živnostníků. Důležitá je nejen profesionalita, ale také bezchybné zpracování se zárukou kvality a odborného zpracování. Pokud hledáte služby v této oblasti od profesionálů na míru, tak využijte služby společnosti SPOROS Consulting s.r.o. s kanceláří v Praze.

Vydáno 15.05.2018
Svěřte své mzdové účetnictví těm, kteří mu skutečně rozumí

Svěřte své mzdové účetnictví těm, kteří mu skutečně rozumí

Peníze jsou nepostradatelnou součástí lidského života. Jenomže nepadají z nebe. Abychom je získali, musíme ve většině případů pracovat. A ani potom to není jen tak. Než za práci člověk dostane svou mzdu, musí se někdo postarat o to, aby byly peníze přerozděleny správně, aby byly správně odváděny daně a tak dále. Zpracování mezd mají na starosti mzdové účetní, jejichž práce zahrnuje spoustu zodpovědných úkonů. Na mzdové účetnictví by člověk ve vlastním zájmu měl opravdu dbát a svěřit ho do rukou odborníků.

Vydáno 23.04.2015
Oznámení o osvobozených příjmech – vypořádejte se s novinkou ve světě daní díky SPOROS Consulting

Oznámení o osvobozených příjmech – vypořádejte se s novinkou ve světě daní díky SPOROS Consulting

Povinnosti daňových poplatníků se stále mění a aktualizují. Nově od 1. 1. 2015 například pro všechny fyzické osoby platí povinnost oznámení o osvobozených příjmech vyšších než 5.000.000 Kč. Že jste nový předpis nezaznamenali? Nebo nevíte, jak oznámení o osvobozených příjmech podat? Obraťte se na společnost SPOROS Consulting. S účetnictvím, daněmi i všemi novinkami v této oblasti vám rádi pomůžeme.

Vydáno 29.04.2016
Vedení účetnictví přenechte odborníkům

Vedení účetnictví přenechte odborníkům

Nevíte si rady s firemním účetnictvím? Obraťte se na odborníky, kteří se postarají o hladký průběh přiznání k dani, optimální řešení dílčích problémů či daňový audit firmy a vyřídí za vás všechny potřebné formality.

Vydáno 05.03.2013
Nepodceňujte daně. Využijte poradenství a vyhněte se tak problémům

Nepodceňujte daně. Využijte poradenství a vyhněte se tak problémům

Pokuta, penále a úrok z prodlení. Takové jsou sankce, které vzniknou při neplacení daní z příjmů. Častým důvodem těchto pokut může být přitom jen obyčejná nepozornost. A ta se vám nemusí krutě vyplatit - přeplatit můžete až o milionové částky! Předcházejte těmto zbytečným pokutám, přenechejte starost o daně odborníkům.

Vydáno 19.03.2014Vydáno 14.06.2017
41 Zhlédnutí
Topováno 02.07.2018