Vrata na míru vyrábí firma Forte Beroun spol. s.r.o.

Zakázková výroba vrat je typickým příkladem, jak si s něčím poradit, když potřebujete vyrobit přesně druh jisté věci na míru. Halu máte postavenou rychle, ale co potom, když potřebujete vrata na míru? Tento oříšek řeší právě firma Forte Beroun.

Vrata na zakázku Beroun, FORTE Beroun spol. s r.o.

Rychloběžná rolovací vrata, mrazírenská vrata a lamelová vrata

Různé druhy těchto rychloběžných vrat se prodávají nejenom u nás v České Republice ale také v Německu, Slovenku, Polsku, Rakousku, Chorvatsku, Dánsku a v mnohých dalších zemích. Tyto produkty jsou skvělým řešení jakékoliv výrobní haly či budovy. Každý typ má své klady, kterými je významný.

Forte Beroun – zakázková výroba vrat


Pro každého něco aneb přizpůsobíme se vašim požadavkům

Naše produkty zahrnují rychloběžná rolovací vrata, která se dokážou velice snadno a prakticky přizpůsobit i vysokým nárokům všech klientů. V těchto typech rolovacích vrat nabízíme více druhů, které zahrnují například jednoduché řešení, nebo naopak masivní konstrukci či extrémní rozměry. Každý typ je ojedinělý a skvělý ve svém ohledu. Není výjimkou ani produkt za velice příznivé ceny nebo vrata s maximální rychlostí. Nejlepší je to bez čekání, proto jsou všechny rychloběžné. Stačí si zvolit, co budete preferovat.

Rychloběžná rolovací vratka, vyrábíme dle požadavků zákazníka


Každý typ je něčím výjimečný

V našem sortimentu najdete typy pro vnitřní užití, pro oddělení místností, s nízkými náklady, ale vždy zaručenou vysokou bezpečnostní. Vyrábíme však i typy do extrémních podmínek, venkovních, které odolají vysokým náporům větrů i dalším povětrnostním podmínkám.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.forteberoun.cz

Vydáno 14.06.2017
184 Zhlédnutí
Topováno 15.08.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Rychloběžná rolovací vrata podle přestav každého zákazníka

Rychloběžná rolovací vrata podle přestav každého zákazníka
Společnost Forte Beroun vyrábí kvalitní, odolná a flexibilní rychloběžná rolovací vrata, na která je stoprocentní spoleh. Díky více než dvacetiletým zkušenostem je firma významným hráčem na evropském trhu s rychloběžnými vraty, ať už se jedná o rolovací vrata, mrazírenská vrata, lamelová vrata nebo ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA FORTE Beroun spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
FORTE Beroun spol. s r.o.
www.forteberoun.cz
Adresa

Adresa

Pod Hájem 324
Králův Dvůr 267 01

info@forteberoun.cz
+420 311 637 197


Najdete nás také zde:

ARES
captcha