Autoservis s kavárnou Kladno - Café Nevecom  - příjemná, nekuřácká kavárna

NEVECOM spol. s r.o. Autorizovaný prodejce Renault a Dacia

Autoservis s kavárnou Kladno - Café Nevecom - příjemná, nekuřácká kavárna

NEVECOM spol. s r.o.
Autorizovaný prodejce Renault a Dacia
Prodej a servis osobních a užitkových vozů s kavárnou

V případě, že hledáte autoservis s dlouholetou tradicí nebo prodejce vozidel ojetých i zánovních, ale také zcela nových značek Škoda, Dacia a Renault, tak se obraťte na autocentrum v Kladně společnost NEVECOM spol. s r.o. Kromě servisu si můžete v příjemné kavárně dát kávu nebo sladký dezert.

Prodej vozů Škoda Renault Dacia, NEVECOM spol. s r.o.

Prodejce značek Škoda, Dacia a Renault

Autosalon NEVECOM spol. s r.o. patří k významným republikovým obchodníkům s vozy Renault a Dacia. V jejich portfoliu najdete vozy jak zcela nové, tak i zánovní a ojeté. K prodeji každého vozu je samozřejmostí zkušební jízda. Můžete si vyzkoušet a také koupit novinku Škoda Octavia Facelift nebo zkrotit Škodu Kodiaq, která byla v autosalonu představena. Nenechte si ujít nový Grand Scénic ani nové modely Dacia pro rok 2017.

U nás najdete vůz i servis


Kompletní záruční i pozáruční servis pro váš vůz

Servis Renault vám poskytne kompletní služby, do kterých patří servisní práce od mechanických až po klempířské, nejmodernější způsob diagnostiky, pneuservis, laserová geometrie značky John Bean pro všechny osobní vozidla, test tlumičů a brzd HEKA, přestavba vozu na LPG, kompletní STK včetně měření emisí, zapůjčení vozu během opravy a mnohé další služby, které obsahují také Q-service, který poskytuje špičkové služby s alternativními náhradními díly za příznivou cenu.

Servis vozidel, který na nic nezapomene


Kavárna Café Nevecom vám zpříjemní servis i volné chvíle

Počas servisu se můžete usadit v příjemné kavárně Café Nevecom, která je součástí a nechat se hýčkat kávou nebo sladkým dortíkem. Nudit se nebudou ani děti, protože je pro ně připravený dětský koutek jak uvnitř, tak při posezení na zahrádce. Kavárna je určena nejen pro zákazníky autosalonu a servisu, ale pro všechny kdo si chce zpříjemnit volné chvíle. Už ráno v 7 si můžete nechat udělat skvělou snídani.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.nevecom.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Nevecom Kladno - autocentrum, kde najdete širokou nabídku vozů Škoda, Renault, Dacia

Nevecom Kladno - autocentrum, kde najdete širokou nabídku vozů Škoda, Renault, Dacia

Jak jde o vozy Škoda, Renault nebo Dacia, můžete se 100% spolehnout na NEVECOM Kladno. Bez problémů si vyberete z nejrůznějších modelů a samozřejmostí je perfektní servis.

Vydáno 30.06.2016
Autocentrum Nevecom: Nová i ojetá auta a špičkový servis vozidel za příznivé ceny

Autocentrum Nevecom: Nová i ojetá auta a špičkový servis vozidel za příznivé ceny

Společnost Nevecom je provozovatel autocentra v Kladně, kde poskytuje zákazníkům špičkové komplexní služby v oblasti nákupu/prodeje všech typů nových a ojetých vozidel i jejich servisu. V příjemném prostředí tak můžete zařídit vše okolo svého vozidla a navíc využívat bonusového systému pro věrné zákazníky. Unikátní služba Q-Service vám také umí ušetřit nemalé náklady na opravu automobilu!

Vydáno 27.05.2014
Luxus na čtyřech kolech – nová Škoda Superb Combi

Luxus na čtyřech kolech – nová Škoda Superb Combi

Každý milovník aut moc dobře ví, že Škoda před velmi krátkou dobou představila svou vlajkovou loď, tedy automobil Superb Combi. Jedná se o model, který nemá ve své třídě obdoby. Kloubí se v něm totiž precizní provedení, luxusní design, spousta funkčních prvků a hlavně maximální jízdní pohodlí. Náš autosalón drží samozřejmě krok, proto si právě u nás můžete prohlédnout a zakoupit tento vůz nové generace.

Vydáno 13.10.2015Vydáno 14.06.2017
520 Zhlédnutí
Topováno 30.06.2020

Renault, Dacia, Škoda - zánovní, předváděcí a nové vozy

Renault, Dacia, Škoda - zánovní, předváděcí a nové vozy

Renault, Dacia, Škoda, Volkswagen, Audi – autosalon se zánovními a předváděcími vozy

Servis Renault, Dacia, Škoda, Volkswagen, Audi

Servis Renault, Dacia, Škoda, Volkswagen, Audi

Servis vozů Renault, Dacia, Škoda, Volkswagen, Audi se slevovým BONUSOVÝM PROGRAMEM

Q servis

Q servis

Q servis, řešení pro profesionální opravy vozidel po nehodách za skvělé ceny