Horácké autodružstvo
Nové vozy značky Škoda, prodej ojetých automobilů, ale i pneuservis nebo umytí vozů, to vše najdete v Horáckém autodružstvu

Sídlo mají v Třebíči. Jedná se tedy o Vysočinu, kde působí již přes 55 let. Jako přední prodejci, kteří se snaží neustále profesionálně růst, mají všechna potřebná osvědčení a samozřejmě certifikaci ISO.

Autosalon Horácké Autodružstvo, Třebíč

Zaměření jejich služeb

Mají všeobecný přehled a disponují mnoha službami. Provádí karosářské a lakýrnické práce. Za zmínku rozhodně stojí také jejich elektroservis. Pneuservis zahrnuje vyvážení, drobné opravy defektů nebo geometrii kol. Skvělá je služba mytí interiéru, na kterou jen tak někde nenarazíte. Nechcete si také konečně nechat vyčistit váš zašlý interiér? Opět bude vypadat jako nový! Samozřejmě s tímto je spojené mytí exteriéru a dokonce i motoru a podvozku.

Servisní služby jsou naší silnou doménou


Zajišťujeme výkup a prodej ojetých vozů

Není problém najít v tomto autodružstvu jakékoliv náhradní originální díly a ostatní příslušenství. Vykupují i starší a ojeté vozy nejen značky Škoda. Mezi jejich další servis patří také kompletní kontrola nebo příprava vozu na STK. Provádí pískování skel a jsou schopni vám zařídit i odtahovou službu.

Toužíte po novém automobilu? Široký výběr naleznete zde


Toužíte po novém voze?

Značka Škoda je pořád velice oblíbená. V tomto ohledu spolupracujeme s těmi nejlepšími na trhu. Zajistíme pro vás krásný a moderní vůz, včetně jeho financování. Opatříme k tomu potřebná povinná pojištění včetně havarijního a to u různých pojišťoven. V těchto ohledech nám nechybí důkladnost a také profesionalita. Velice rádi a ochotně poradíme s výběrem jakéhokoliv typu.Více informací naleznete na našich stránkách  https://horacke-tr.cz


Vydáno 14.06.2017
209 Zhlédnutí
Topováno 19.06.2019

Prodej a servis vozů Škoda

Prodej a servis vozů Škoda

Autorizovaný prodej vozů a servis automobilů značky Škoda v Třebíči

Autoservis a pneuservis

Autoservis a pneuservis

Autoservis, lakovna, karosářství, pneuservis a prodej pneumatik

Servis autoklimatizace, ruční mytí vozů

Servis autoklimatizace, ruční mytí vozů

Servis a čištění autoklimatizace, ruční mytí karoserie a interiéru vozů