NESSY, spol. s r.o.Vstupní a zabezpečovací systémy zajistí firma Nessy spol. s.r.o.

Turnikety, pokladní systémy, elektronické šatní zámkové systémy a parkovací systémy. Všechny tyto obory spadají do jejich náplně práce. Zaměřují se na samotný prodej, ale i instalaci a následný servis těchto zařízení. Přizpůsobte se i vy moderní době.

Vstupní a zabezpečovací systémy, Nessy spol. s.r.o.

Od začátku do konce zajistí vše potřebné

Turnikety jsou velice oblíbené a také praktické. Pokud požadujete profesionální systém, který vám bude léta fungovat, pak rozhodně vybírejte kvalitu, kterou zaručí rakouská firma Gotschlich. Jejich výrobky se totiž vyznačují pevnou a spolehlivou konstrukcí. Přitom jsou komfortní a díky jejich robustní stavbě zaručí skvělé zabezpečení. Zároveň mají ověřenou spolehlivost a to i v těch nejtěžších podmínkách.

Elektronické zařízení a zabezpečení vstupů, turniketů, parkovišť a pokladní systémy


Jaké možnosti v této oblasti existují?

Oblast turniketů je velice rozlehlá a široká. Může jít o typy poháněné motorem, elektricky ovládané, různé branky, závory, otočné dveře a mnoho dalšího. V tomto ohledu opravdu záleží na jednotlivém zákazníkovi, co si pro své podnikání představuje.

Zařízení, na které se vztahuje prodej, servis i montáž


Vstupenkový systém, který je vhodný pro bazény, stadiony a lyžařské vleky

V tomto ohledu je to nejlepší a nejrychlejší řešení, které šetří váš čas a zároveň peníze. Dají se zajistit celé systémy na karty s čárovým kódem nebo bezdotykové chipkarty. Existuje také zámkový systém pro šatní skříňky, jenž je už nyní hojně využíván právě na bazénech. Klíče zůstávají minulostí. V dnešním moderním světě jsme se v tomto ohledu posunuli hbitě dopředu.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.nessy.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Moderní technika šetří čas i finance

Moderní technika šetří čas i finance

Díky moderním turniketům a automatickým závorám se velice zrychlilo odbavení přicházejících nebo odcházejících návštěvníků různých veřejných budov nebo parkovišť. Pro potřeby akcí příležitostných je možné instalovat mobilní odbavovací systém.

Vydáno 21.05.2018
Elektronická vstupenka pro ZOO Praha: konec dlouhým frontám i papírovým vstupenkám

Elektronická vstupenka pro ZOO Praha: konec dlouhým frontám i papírovým vstupenkám

Dlouhé fronty a tisíce papírových vstupenek, které skončí v lepším případě v odpadkovém koši, anebo rovnou na zemi. Tomu může být v ZOO Praha brzy konec. Návštěvníci nyní mohou využít novinku a koupit si jednorázovou elektronickou vstupenku, kterou zahrada připravila ve spolupráci s firmou NESSY, spol. s r.o.

Vydáno 28.07.2016Vydáno 14.06.2017
32 Zhlédnutí
Topováno 20.11.2017