Novinka od Slovlak CZ s.r.o. - asfaltohliníková nátěrová hmota Renolast

Tato firma sídlí ve Zlíně. Najdete u nich univerzální produkty ale také specifické. Mají své vlastní produkty a novinkou, kterou představují je právě asfaltohliníková nátěrová hmota pod značkou Renolast.

Asfaltohliníková nátěrová hmota – RENOLAST, Slovlak CZ s.r.o

Vlastnosti a využití nátěrové hmoty Renolast

Jedná se v podstatě o nátěrovou látku na bázi asfaltového laku v organickém rozpouštědle s přídavkem hliníkového pigmentu. Pro lepší pochopení složení si řekneme, jaké má využití. Moderní technologie v mnohých ohledech vyvíjejí nové metody výroby a hledají správné využít. Tento nátěr má velice významnou složku a to reflexní. Jedná se tedy o reflexní izolační nátěrovou látku. Použít ji můžete na povrchovou úpravu střešní krytiny.

Barvy, laky, lazury


Nátěrová hmota na zdivo, beton a dřevo

Tato látka má výjimečné vlastnosti, díky kterým ji můžete nanést na zdivo, beton a dokonce i dřevo. Spolehlivě zvládne i některé plastické látky. Funguje jako izolační a konzervační prvek, ale také odráží sluneční paprsky. Díky tomu se snižuje povrchová teplota natřených ploch. Snižuje se teplota vnitřní a také pod zastřešením. Střešní nátěr zajistí odrážení světla a díky tomu bude snižovat teplotu u vás doma pod střechou.

Zadejte si poptávku nebo rovnou objednávku


Další vlastnosti výrobku

Tento nátěr není potřeba nadále ředit. Dodává se již v potřebné konzistenci, takže je vhodný k okamžitému použití. Nanáší se samozřejmě na suchý a čistý podklad. Nanáší se štětcem, válečkem i kartáčem. Tyto pomůcky posléze očistíte ředidlem na syntetické nebo olejovo-syntetické materiály.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://slovlak.cz/

Vydáno 15.06.2017
149 Zhlédnutí
Topováno 09.08.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Slovlak CZ, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Slovlak CZ, s.r.o.
slovlak.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Přehled produktů
Adresa

Adresa

Nábřeží 599
Zlín-Prštné 760 01

slovlak@email.cz
+420 602 179 774


Najdete nás také zde:

ARES
captcha