Slovlak CZ, s.r.o.

Speciální syntetické barvy na beton, dřevo, kov - antikorozní barva, bazénová barva

Slovlak CZ, s.r.o.Novinka od Slovlak CZ s.r.o. - asfaltohliníková nátěrová hmota Renolast

Tato firma sídlí ve Zlíně. Najdete u nich univerzální produkty ale také specifické. Mají své vlastní produkty a novinkou, kterou představují je právě asfaltohliníková nátěrová hmota pod značkou Renolast.

Asfaltohliníková nátěrová hmota – RENOLAST, Slovlak CZ s.r.o

Vlastnosti a využití nátěrové hmoty Renolast

Jedná se v podstatě o nátěrovou látku na bázi asfaltového laku v organickém rozpouštědle s přídavkem hliníkového pigmentu. Pro lepší pochopení složení si řekneme, jaké má využití. Moderní technologie v mnohých ohledech vyvíjejí nové metody výroby a hledají správné využít. Tento nátěr má velice významnou složku a to reflexní. Jedná se tedy o reflexní izolační nátěrovou látku. Použít ji můžete na povrchovou úpravu střešní krytiny.

Barvy, laky, lazury


Nátěrová hmota na zdivo, beton a dřevo

Tato látka má výjimečné vlastnosti, díky kterým ji můžete nanést na zdivo, beton a dokonce i dřevo. Spolehlivě zvládne i některé plastické látky. Funguje jako izolační a konzervační prvek, ale také odráží sluneční paprsky. Díky tomu se snižuje povrchová teplota natřených ploch. Snižuje se teplota vnitřní a také pod zastřešením. Střešní nátěr zajistí odrážení světla a díky tomu bude snižovat teplotu u vás doma pod střechou.

Zadejte si poptávku nebo rovnou objednávku


Další vlastnosti výrobku

Tento nátěr není potřeba nadále ředit. Dodává se již v potřebné konzistenci, takže je vhodný k okamžitému použití. Nanáší se samozřejmě na suchý a čistý podklad. Nanáší se štětcem, válečkem i kartáčem. Tyto pomůcky posléze očistíte ředidlem na syntetické nebo olejovo-syntetické materiály.Více informací naleznete na našich stránkách  http://slovlak.cz/


Vydáno 15.06.2017
95 Zhlédnutí
Topováno 09.08.2018