Prague City DentalUž se nemusíte obávat nečekané bolesti zubů, v Praze existuje nonstop zubní pohotovost

Co dělat, když vás nečekaně přepadne bolest zubů? V dnešní moderní době se snažíme všemožně přizpůsobit, a proto je zde nonstop zubní pohotovost. Nemusíte se hodiny trápit doma a cpát do sebe prášky proti bolesti. Víme, jak nepříjemné mohou být problémy se zuby a proto se je snažíme okamžitě léčit.

Nonstop zubní pohotovost Praha

Ukrutná bolest, nejíte, nespíte, to se právě ozývají zuby

Bolest zubů patří v mnoha případech k té nejhorší. Nemáme si sami jak pomoci a proto vždy musíme vyhledat odbornou pomoc. Zubní ordinace Prague City Dental se nachází v centru Prahy. Místo, kde se vám zaručeně budou snažit při každém problému či nepříjemné bolesti pomoci. Můžete je navštívit v jakoukoliv denní i noční hodinu.

Více informací o nás


Vše potřebné pro děti i dospělé

Přijímají všechny pacienty a využívají nejmodernější techniku. Zde najdete široké a komplexní spektrum dentálních služeb. Ošetření vašeho chrupu už nemusí být nepříjemné. Lidé sem běžně chodí na pravidelné prohlídky, kde se o ně starají ti nejlepší specialisté v oboru. Lékaři a jejich skvělý tým, s jejich mnohaletými zkušenostmi, vám zajistí jenom tu nejlepší péči a to vše se snaží provádět bezbolestně.

Nepřetržitý provoz zubního střediska


Rada od dentální hygienistky? V Prague – dental to není problém

Dozvíte se, jak správně pečovat o chrup a co je v tomto směru nejdůležitější. Prevence je základ, přijďte a my se budeme těšit na vaši návštěvu. Ať už z hlediska okamžité pomoci, formou jednorázové návštěvy, nebo z hlediska naší budoucí dlouhodobé spolupráce ohledně vašeho chrupu.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.prague-dental.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Dentální implantologie vám vrátí zářivý úsměv

Dentální implantologie vám vrátí zářivý úsměv

Zubní implantáty jsou ideálním řešením pro každého, kdo z nějakého důvodu přišel o jeden či více zubů a nechce či nemůže nosit zubní protézu. Dentální implantologie má vynikající výsledky, které jsou ve většině případů až doživotní. Do zdravých a krásných zubů se investovat vyplatí.

Vydáno 26.05.2016
S estetickou stomatologií za nádherným úsměvem

S estetickou stomatologií za nádherným úsměvem

Zubní ordinace je pro mnohé místem, kam se vydají jen v nejtěžších chvílích a v případě, kdy je bolest zubů nesnesitelná. Jde pochopitelně o nerozumné řešení, navíc v dnešní době existují i zubní kliniky, které se o váš chrup postarají bezbolestně. Moderní zubní kliniky využívají takové metody, díky kterým je možné zlikvidovat zubní kaz bez vrtání a tedy i bez bolesti. Samostatným odvětvím je pak estetická stomatologie, díky které bude váš úsměv díky nádherným zubům mnohem hezčí než doposud.

Vydáno 13.07.2015
Rovný chrup bez nevzhledných rovnátek. Jsou tu neviditelná

Rovný chrup bez nevzhledných rovnátek. Jsou tu neviditelná

V dnešní době, kdy si lidé více a více uvědomují svůj dojem na okolí, začíná být estetika velmi důležitá. Ta se týká i zubů. Stálé více lidí přemýšlí nad tím, zda si rovnátky nechat upravit nerovný chrup. Když už se k tomu rozhodnou, je nutné si rozmyslet druh rovnátek. Do povědomí lidí se dostává pojem neviditelná rovnátka.

Vydáno 30.01.2013
Moderní klinika Prague City Dental poskytuje komplexní péči o váš chrup

Moderní klinika Prague City Dental poskytuje komplexní péči o váš chrup

Nejmodernější technika, tým zkušených odborníků a osobní přístup ke každému pacientovi. To je zubní klinika Prague City Dental na ulici Klimentská 20 v Praze 1, kde se vám dostane té nejlepší péče, od preventivních prohlídek, přes estetickou stomatologii, až po složité chirurgické zákroky.

Vydáno 03.04.2014Vydáno 14.06.2017
2237 Zhlédnutí
Topováno 23.11.2017