Servis konvektomatů a gastro zařízení včetně odvozu i dovozu spotřebiče

GAVONA GASTRO s.r.o

Servis konvektomatů a gastro zařízení včetně odvozu i dovozu spotřebiče

GAVONA GASTRO s.r.o
Konvektomaty Retigo splňují nejvyšší nároky uživatelů

Působí nejen v Šumperku, ale také v Jeseníku či Olomouci. Jejich komplexní služby z nich dělají opravdové profesionály a skvělé partnery v ohledu profesionální zařízení a vybavení kuchyně. Snaží se udržet krok směrem kupředu a vyvíjí nové produkty.

Konvektomaty Retigo,  gastrozařízení, Gavona

Kroky, kterými postupují dopředu

Firma Gavona se zaměřuje na různé typy a druhy gastrozařízení, ale také na samotné služby jejich klientům. Poradí vám s výběrem vhodného zařízení do vaší profesionální kuchyně. Pomohou vám navrhnout umístění. Samozřejmostí je instalace zařízení a zaškolení profesionální obsluhy. To všechno doplňují o následný záruční a pozáruční servis.

Kompletní sortiment gastrozařízení


Konvektomat Retigo Visin je hudba budoucnosti

Parní konvektomaty patří v dnešní době do každého moderně zařízeného provozu. Jsou neodmyslitelnou položkou, díky které šetříme čas a mnohdy s novými stroji také peníze. Tento typ je přesně tímto strojem, který splňuje i ty nejvyšší nároky uživatelů. Variabilnost je jeho největší předností. Vaření, pečení, smažení nebo grilování je samozřejmostí.

Prolistujte si náš katalog online


Ušetří vám čas i peníze

S tímto strojem zpracujete veškeré potraviny podle hygienických norem. Značná je úspora elektrické energie, vody a času. Šikovné a velice snadné je i ovládání. Srozumitelné v každém ohledu s mnoha možnosti na přípravu i těch nejnáročnějších pokrmů. Navíc jednodušší údržba vám přislíbí opravdu dlouhou životnost a spolehlivost tohoto zařízení.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.gavona.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Půjčovna gastro zařízení pro svatby, oslavy, rauty a akce různého zaměření

Půjčovna gastro zařízení pro svatby, oslavy, rauty a akce různého zaměření

Pořádáte oslavu, svatbu, raut či jakoukoliv akci, která se neobejde bez dobrého jídla a pití? Základem úspěchu je kvalitní gastro zařízení, díky kterému bude kvalita přípravy a podávání pokrmů či pití na velmi vysoké úrovni. Nenechte si pokazit pořádanou akci podceněním gastronomického vybavení a využijte služeb společnosti GAVONA působící převážně v Jeseníku, Šumperku, Olomouci a okolí. Již řadu let poskytuje kompletní zajištění výbavy od sklenic či talířů až po konvektomaty či grily.

Vydáno 05.12.2016Vydáno 14.06.2017
74 Zhlédnutí
Topováno 19.06.2019

Gastro produkty

Gastro produkty

Gastronomické zařízení do velkokuchyní, barová technika, mycí, chladicí a mrazicí technika

Servis gastro zařízení

Servis  gastro zařízení

Záruční a pozáruční servis gastronomického zařízení, instalace kuchyňské technologie

Bazar a půjčovna gastro vybavení

Bazar a půjčovna gastro vybavení

Půjčovna kuchyňského nádobí a veškerého gastronomického zařízení, gastro bazar