Gavona
Zdeněk Vondra
Konvektomaty Retigo splňují nejvyšší nároky uživatelů

Působí nejen v Šumperku, ale také v Jeseníku či Olomouci. Jejich komplexní služby z nich dělají opravdové profesionály a skvělé partnery v ohledu profesionální zařízení a vybavení kuchyně. Snaží se udržet krok směrem kupředu a vyvíjí nové produkty.

Konvektomaty Retigo,  gastrozařízení, Gavona

Kroky, kterými postupují dopředu

Firma Gavona se zaměřuje na různé typy a druhy gastrozařízení, ale také na samotné služby jejich klientům. Poradí vám s výběrem vhodného zařízení do vaší profesionální kuchyně. Pomohou vám navrhnout umístění. Samozřejmostí je instalace zařízení a zaškolení profesionální obsluhy. To všechno doplňují o následný záruční a pozáruční servis.

Kompletní sortiment gastrozařízení


Konvektomat Retigo Visin je hudba budoucnosti

Parní konvektomaty patří v dnešní době do každého moderně zařízeného provozu. Jsou neodmyslitelnou položkou, díky které šetříme čas a mnohdy s novými stroji také peníze. Tento typ je přesně tímto strojem, který splňuje i ty nejvyšší nároky uživatelů. Variabilnost je jeho největší předností. Vaření, pečení, smažení nebo grilování je samozřejmostí.

Prolistujte si náš katalog online


Ušetří vám čas i peníze

S tímto strojem zpracujete veškeré potraviny podle hygienických norem. Značná je úspora elektrické energie, vody a času. Šikovné a velice snadné je i ovládání. Srozumitelné v každém ohledu s mnoha možnosti na přípravu i těch nejnáročnějších pokrmů. Navíc jednodušší údržba vám přislíbí opravdu dlouhou životnost a spolehlivost tohoto zařízení.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.gavona.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Půjčovna gastro zařízení pro svatby, oslavy, rauty a akce různého zaměření

Půjčovna gastro zařízení pro svatby, oslavy, rauty a akce různého zaměření

Pořádáte oslavu, svatbu, raut či jakoukoliv akci, která se neobejde bez dobrého jídla a pití? Základem úspěchu je kvalitní gastro zařízení, díky kterému bude kvalita přípravy a podávání pokrmů či pití na velmi vysoké úrovni. Nenechte si pokazit pořádanou akci podceněním gastronomického vybavení a využijte služeb společnosti GAVONA působící převážně v Jeseníku, Šumperku, Olomouci a okolí. Již řadu let poskytuje kompletní zajištění výbavy od sklenic či talířů až po konvektomaty či grily.

Vydáno 05.12.2016Vydáno 14.06.2017
40 Zhlédnutí
Topováno 14.09.2017