Plně automatické ultrafiltrační jednotky vybavené keramickými filtračními tvarovkami - RATMATIK CFC

W.P.E. a.s. Water Purification Engineering

Plně automatické ultrafiltrační jednotky vybavené keramickými filtračními tvarovkami - RATMATIK CFC

W.P.E. a.s.
Water Purification Engineering
W.P.E. a.s. je společnost, která pracuje v oblasti úpravy vody a zaměřují se i na galvanické a mořící linky

V současnosti jsou schopni dodat vám jakoukoliv technologii v oblasti čištění odpadních vod. Možná vás bude zajímat, že zakladateli této společnosti byly právě firmy, které již dlouhé roky pracují v oboru povrchových úprav nebo čištění odpadních vod.

W.P.E. a.s.: úprava vody, galvanické a mořící linky

Pro každou oblast máme svého odborníka

Projektování, chemické inženýrství, konstrukce z plastů, řízení chemických reakcí a technologických procesů pomocí počítače, membránové separační procesy, galvanovny, lakovny, odmašťovací linky a mnoho dalších oblastí. Každá má své speciální a zkušené odborníky, kteří vám zaručí kvalitní zařízení. To může být často dokonce chráněno patentovými právy.

Navštivte naše internetové stránky pro více informací


Oblasti spolupráce, kde se nachází konkrétní technologická řešení

Do této oblasti spadají chemické čistírny odpadních vod, výroba pitné vody, úprava vody, biologické čistírny, průmyslová technologická zařízení a v neposlední řadě také již zmíněné galvanické linky a mořící linky. Dodávají se celé linky, které slouží pro povrchovou úpravu kovů a plastů.

Galvanické linky a mořící linky


Nevynecháváme ani ekologické zabezpečení provozu

Důležitá je kompletní linka, která může být spjata i s výrobnou provozní vody a čistírny odpadních vod. Všechno se posuzuje na základě zadaných procesů, dle kapacity a podmínek pro vodní hospodaření linek. Maximálně recyklují suroviny a mají nízké hospodářské náklady. Projektujeme, dodáváme zařízení a vyškolíme obsluhu. Obstaráme i následný servis.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.wpe.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Technologie a zařízení pro čištění vody navrhuje a vyrábí firma W.P.E.

Technologie a zařízení pro čištění vody navrhuje a vyrábí firma W.P.E.

Bez čisté vody se neobejde průmysl, doprava ani zemědělství. Povrchovou úpravou a čištěním odpadních vod v nejrůznějších odvětvích se zabývá firma W.P.E. a.s.. Vyrábíme a dodáváme proto veškeré technologie a zařízení nezbytné pro čištění vody.

Vydáno 09.12.2016
Čistírny odpadních vod na klíč a výroba pitné vody

Čistírny odpadních vod na klíč a výroba pitné vody

S přibývajícím znečištěním vod je stále větší apel na výkonné a šetrné čistírny odpadních vod, s čímž velmi úzce souvisí výroba pitné vody. Společnost W.P.E. a.s. se zabývá návrhem konkrétního technologického řešení čistírny odpadních vod, přičemž využívá high-end postupy, které jsou kryty patenty. Společnosti také spolupracuje s řadou významných světových firem, které se touto oblastí taktéž zabývají, zmiňme např. Rhodia, Lapel či Simona.

Vydáno 29.07.2015
Vše potřebné na jednom místě

Vše potřebné na jednom místě

Aby požadovaná povrchová úprava kovových i nekovových předmětů byla kvalitní, je zapotřebí speciálních provozů, ve kterých k tomuto procesu dochází. Firma W.P.E. a.s. vyrábí tyto linky v podstatě na klíč. v jejich možnostech je i vyškolení obsluhy. Linka je tedy připravená k okamžitému použití.

Vydáno 27.05.2018
Čištění vody a výroba vody přesně podle vašich potřeb

Čištění vody a výroba vody přesně podle vašich potřeb

Voda má mnoho vlastností, z nichž některé jsou více a některé méně vhodné pro pití, zalévání květin, napájení zvířat či různé průmyslové provozy. Společnost W.P.E. však umí vyrobit vodu přesně takovou, jakou potřebujete.

Vydáno 15.09.2014Vydáno 14.06.2017
467 Zhlédnutí
Topováno 29.11.2020

Čistírny odpadních vod

Čistírny odpadních vod

Biologické a chemické čistírny odpadních vod, mobilní odsolovací jednotky

Galvanické linky

Galvanické linky

Galvanické a mořicí linky – návrh, výroba, montáž, zaškolení obsluhy, servis

Servisní činnost

Servisní činnost

Servis technologií čištění odpadních vod, rekonstrukce čističek odpadních vod