AQ PUMPY, s.r.o.

Vydáno 20.06.2017
51 Zhlédnutí
Topováno 14.02.2018

Hledáte čerpadlo pro domácnost nebo průmysl? Zvolte za svého partnera firmu, která o tomto tématu ví vše

Zaměření firmy je v tomto oboru opravdu široké. Dalo by se říci, že o čerpadlech a potřebné ostatní technice, která s tímto oborem úzce souvisí, mají všechny potřebné informace. Inovativním a vývojovým způsobem se posouvají kupředu.

Vysokotlaká čerpadla, AQ PUMPY, s.r.o.

Zaměření na výrobu speciálních čerpadel

Našim zákazníkům zajišťujeme nejlepší a zcela kompletní sortiment, kterou zahrnuje nejen spotřební čerpací technika. Vytváříme vlastní konstrukce a díky pochopení celého systému vám můžeme navrhnout a vyrobit jakékoliv čerpací zařízení. Poradíme a pomůžeme v jakémkoliv ohledu. U nás najdete technické poradenství na nejvyšší úrovni a výhodnou realizaci každé zakázky.

Profil naší společnosti


Vyrábí a prodávají čerpací zařízení na zakázku

Takzvaně na míru vám vytvoří čerpací techniku, kterou do svého provozu potřebujete. Soustřeďujeme se na domácí spotřební techniku, ale také na průmyslové verze. K dispozici jsou čerpadla samonasávací různých výkonů, dle přání a požadavků zákazníka, další jsou čerpadla ponorná, drenážní, kalová nebo také horkovodní oběhová.

Podívejte se na některé typy čerpadel


Servisní služby zajišťujeme nejlepšími odborníky

V této oblasti můžeme našim zákazníkům poskytnout opravy, přestavby a servis. Týkat se to může libovolného typu zařízení nebo jakéhokoliv výrobce. Mezi naše další aktivity patří výroba vodáren, agregátů a tlakových stanic. Čerpadla jsou obecně našimi základními pomocníky jak v běžných domácnostech, tak i v mnoha průmyslových oblastech, proto je jejich využití opravdu široké.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.aqpumpy.cz