Zbavte se odpadu a ještě na něm vyděláte

Hromadí se vám doma starý papír od novin až po knihy a časopisy? K tomu odpad kovový a vám jde z toho nepořádku hlava kolem? Tak si pojďte nejen uklidit, ale také vydělat. Díky službám firem, které mají na odpad svůj systém, dokážete s odpadem nakládat tak, aby vás neobtěžoval, ale naopak vám přinesl i nějakou tu korunu navíc. Stejně tak to chodí ve společnosti Petr Novák s.r.o. v Českých Budějovicích, kde opad má nejen svoje místo, ale vše stojí na pravidelně kalibrovaných váhách, které zajistí poctivý přístup.

Likvidace odpadů, Petr Novák s.r.o., České Budějovice

Svěřte odpad do rukou firmy s dlouholetou tradicí

Běžné užívání produktů a služeb je založené na různém odpadu, který je potřebné nějak užitečně likvidovat. Odpadky z potravin a podobně vyhodíte jednoduše do koše a následně do popelnice, kterou v týdnu popeláři vyprázdní. Avšak čas od času se nahromadí v domácnostech i ve firmách papíry z letáků, novin, časopisů, obalové materiály, knížky, ale také elektrošrot, měď, hliník, mosaz, Al a Cu kabely a další nepotřebný materiál, kterého je nutné se zbavit. A právě to je v náplni práce služeb společnosti Petr Novák s.r.o., která na trhu v této oblasti působí již 20 let a uspokojila již nejednoho zákazníka, který si nevěděl rady s nahromaděným odpadem. A za odpad si zákazníci ještě vysloužili i peněžní odměnu podle druhu a celkové váhy odpadu. Skvělé řešení, že? Sběr nahromaděného odpadu se nakonec pro vás může stát koníčkem a také jistým zdrojem občasného příjmu. A k tomu všemu se ještě zbavíte nepořádku na zahradách, ve sklepech, ale i přímo v interiérech domácností a firem. Jednoduše vyprázdníte úložné prostory od nepotřebných věcí.

Na odpad existují odborníci


S dokumentací opatrně a hlavně chytře

Nejen v domácnostech, ale hlavně ve firmách vzniká papírová dokumentace a různé doklady a podklady, které obsahují nejen osobní, ale také další choulostivé údaje, které by se neměly dostat do nekompetentních rukou. Proto je nestačí pouze zmuchlat a hodit do koše, protože s takto zlikvidovaným dokumentem si každý hravě poradí a vše přečte nebo předá dál. I v tomto případě máte možnost využít profesionálních služeb společnosti Petr Novák, s.r.o., kde se postarají o řádnou skartaci těchto materiálů. Díky modernímu vybavení, kterým je drtič Intimus VZM 19.00 a stupni utajení 3 DIN 32757-1 získáte jistotu, že materiály se ztratí rychlostí blesku ze světa a nedojde k jejich zneužití. Za jednu hodinu dokáže vybavení zlikvidovat až 1500 kg papírové dokumentace. Tomu se hovoří výkon a spolehlivost. Díky tomuto řešení likvidace materiálů se zbavíte zodpovědnosti za skladování a vyhnete se také zbytečným problémům, které by mohl způsobit únik informací. Vaši klienti i vy samotní budete mít jistotu, že naložíte se zpracovanými údaji správně.

Nedojde ke zneužití dokumentace


Motivace pro školy sběrnými akcemi papíru

Sběrné akce na školách ještě neskončily a právě takové akce podporuje i společnost Petr Novák, s.r.o. K tomu, aby žáci získali motivaci, slouží přistavené kontejnery přímo od firmy, které očekávají od žáků přínos netříděného papíru, ale také například Al folie. Děti i rodiče se tak můžou pohodlně zbavit novin i časopisů, letáků, starých a nepotřebných knížek, kancelářského papíru i papíru smíšeného. Tento odpadový materiál tak bude šikovně zpracovaný a najde svoje další ekologické využití, takže bude sloužit jen k užitku. Školy určitě pro děti na základě sběrné akce připraví i zasloužené odměny.

Sběr, o který je dál postaráno


Více informací naleznete na našich stránkách  http://novak-odpady.cz

Vydáno 20.06.2017
407 Zhlédnutí
Topováno 11.04.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výkup odpadu snadno, okamžitě a za dobré ceny

Výkup odpadu snadno, okamžitě a za dobré ceny
Potřebujete se zbavit starého kovu, papíru, elektrošrotu či jiných věcí? Přejete si to však udělat ekologicky a za dobrých podmínek? Obraťte se na společnost Petr Novák s.r.o., která se na výkup odpadu specializuje již řadu let. Zbavte se výhodně materiálů, které navíc někdo jiný ještě zužitkuje.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Petr Novák s.r.o. Likvidace odpadů České Budějovice
WEBOVÁ STRÁNKA
Petr Novák s.r.o.
novak-odpady.cz
Adresa

Adresa

Bavorovice 132
Bavorovice 373 41

petrnovakcb@gmail.com
+420 603 524 162


Najdete nás také zde:

ARES
captcha