Dodavatel vysoce účinných speciálních chemikálií pro kvalitu vody

Ptáte se, jak pečovat o vodu a zajistit její kvalitu a čistotu v domácnostech i v průmyslových odvětvích? K tomu, abychom mohli používat kvalitní a čistou vodu, jsou potřebné kupodivu chemické látky. Látky, které zajistí její čistotu a potřebnou úpravu do stavu, aby mohla být používána a neškodila zdraví. O tyto látky se postará společnost SOKOFLOK, s.r.o., která je dodává formou různých produktů.

Chemikálie pro úpravu a čištění vody, SOKOFLOK, s.r.o.

O čistotu vodu se postará certifikovaná společnost

O tom, že společnost SOKOFLOK, s.r.o. je mistrem ve svém oboru a dodává kvalitní chemické produkty potřebné pro úpravu a očištění vody, svědčí také fakt, že její působení začalo již na přelomu let 1991 a 1992. Kvalitu a profesionalitu podtrhuje certifikace ČSN EN ISO 9001:2009 a ČSN EN ISO 14001:2005. Dále je to korporativní členství u Asociace CzWA, Asociace MSP ČR, Regionální HK. Působení se vztahuje nejen na oblast České republiky, ale také Slovenské republiky a to hlavně díky produktům špičkové kvality francouzského výrobce SNF s. a.s. Aby produkty byly používané správně, je potřebné nasazení, které splní svůj účel a to také díky dodávce technologického zařízení. Mezi stálé odběratele produktů společnosti patří takové firmy jako VEOLIE Voda Česká republika, a.s. nebo ENERGIE AG a mnohé další.

Čistá voda je základem života


Organické flokulanty, koagulanty a mnohé další speciální chemikálie

Co jsou flokulanty a koagulanty? U flokulantů se jedná o takzvané vločkovací činidlo neboli známý vločkovač, které se používá právě při čištění vody. Tímto způsobem se oddělují pevné látky, nečistoty i v malých částicích od vody a vznikají vločky. Takto vzniknuté vločky urychlují a zlepšují proces čištění a oddělování. Jednoduše se dá o flokulantech říct, že se používají všude tam, kde je potřebné oddělit tuhé látky od kapalné. Jedná se o procesy sedimentace, flotace, zahuštění i odvodnění. Koagulanty se používají v systémech s vysokým podílem koloidních částic a při výrobě pitné vody a vody technologické. Jejich působení má význam právě pro čištění odpadových vod a čiření technologických vod. Jejich využití je známé i v papírenském průmyslu.

Chemická úprava pitné i technologické vody


Produkty, které i se znečištěnou vodou udělají zázraky

Význam chemických látek dodávaných společností SOKOFLOK je pro vodu nepostradatelný. Látky se ke konečnému zákazníkovi dodávají v takovém skupenství, aby splnily požadavky a svůj účel. Flokulanty neboli vločkovače jsou dodávané ve formě práškové, emulzní nebo také roztokové. Koagulanty organické zase v provedení práškové a emulzní. Mezi další prostředky pro čištění vody patří také deodoranty, odpěňovače, dispergační činidla a metalsorby. Význam těchto látek pro čištění vody je důležitý nejen pro domácnosti, ale také potravinářský, chemický i textilní průmysl. Bez chemické úpravy a čištění vody by nebylo možné takovou vodu využívat a zdraví lidí by bylo v ohrožení. K čištění a úpravě patří také odstranění zápachu. Je nutné vzpomenout, co všechno vlastně chemickou úpravou vody získáme. Bylo již zmíněno čištění odpadních vod. Dále jejich účinek dokáže upravit vodu na pitnou, odstranit pěnění, zamezení inkrustů v potrubí a také mají význam v podobě produktů, které se používají v kosmetickém průmyslu.

Chemické látky, které mají pozitivní účinek


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.sokoflok.cz

Vydáno 21.06.2017
359 Zhlédnutí
Topováno 04.03.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Snadné a efektivní čištění vody zajistí SOKOFLOK

Snadné a efektivní čištění vody zajistí SOKOFLOK
Úprava vody a její čištění je nezbytnou součástí všech oblastí lidské činnosti. Čistá voda je potřeba nejen v potravinářském, chemickém i textilním průmyslu, ale také v domácnostech, zkrátka všude. Čištění vody usnadní produkty od firmy SOKOFLOK. Nabízíme chemické látky, které vodu snadno vyčistí a ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SOKOFLOK, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SOKOFLOK, s.r.o.
www.sokoflok.cz
Adresa

Adresa

Tovární 1362
Sokolov 356 01

sokoflok@sokoflok.cz
+420 352 350 711


Najdete nás také zde:

ARES
captcha