Rekonstrukce přestavby domů bytů zateplování fasád Liberec.

Stavby Nisa, s.r.o.

Rekonstrukce přestavby domů bytů zateplování fasád Liberec.

Stavby Nisa, s.r.o.
Rozhodli jste se pro vlastní dům nebo rekonstrukci? Zamluvte si firmu M – stavby s.r.o.

Přemýšlení o vlastním bydlení bývá opravdu složité. Těžké je i samotné rozhodnutí, zda si nechat postavit dům, nebo stavět svépomocí. V případě stavby můžete využít našich návrhů. Dáme vám veškeré podklady a propočítáme celkovou částku stavby.

M – stavby s.r.o., Liberec: výstavby bytů, domů, opravy domů

Stavění či rekonstrukce?

Otázka, na kterou si musíme odpovědět hned na začátku. Pokud máme dům k dispozici, rozhodně se vyplatí investovat do jeho opravy a celkové rekonstrukce, se kterou vám velice rádi pomůžeme a to od počátečních návrhů až po konečné převzetí hotového nového bydlení. Vždy se u nás můžete setkat s profesionálním přístupem. Věnujeme se také rekonstrukcím bytů a bytových domů.

Stavíme rodinné domy i dřevostavby


Od základu až po střechu

Rozhodli jste se pro vlastní bydlení? V tomto případě vám můžeme pomoci již od základního a prvopočátečního plánování. Velice rádi s vámi budeme spolupracovat na celém projektu. Pomůžeme vybrat stavební parcelu, vhodně zvolit půdorys domu a ochotně pomůžeme s vašimi návrhy. Samozřejmě si všechno můžete zvolit podle vlastního uvážení a naši firmu si objednat jenom na výstavbu. Velice oblíbené jsou rodinné domy na klíč, protože vám to v mnohých situacích usnadní práci a starosti.

Rodinné domy od základů po střechu


Zamluvte si stavební firmu již dnes

Toužíte po vlastním bydlení? Zamluvte si dopředu kvalitní stavební firmu. Spolupracujeme pouze s profesionály. Vybíráme vhodné materiály, které mají dlouhou životnost a vyznačují se vysokou energetickou úsporou.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.m-stavby.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Zateplování domů a jejich rekonstrukce

Zateplování domů a jejich rekonstrukce

Rozhodli jste se provést rekonstrukci domu či jeho zateplení? Jde o komplexní úkon, vyžadující odborníky z mnoha oblastí. Společnost M-stavby, s.r.o. se zabývá výstavbou nových domů, bohaté zkušenosti má však i v oblasti provádění rekonstrukcí a zateplování. Disponuje řadou řemeslníků z různých oborů, díky čemuž poskytuje komplexní služby.

Vydáno 04.11.2016
Na klíč pro váš zhotovíme rodinný i bytový dům

Na klíč pro váš zhotovíme rodinný i bytový dům

Mít hezký domov je přáním snad každého z nás. Je to místo, kde strávíme většinu našeho života a na které bychom se měli vracet rádi. Nejen kvůli našim nejbližším, ale také kvůli radosti ze samotného bydlení. Jestliže jste v situaci, kdy se chystáte stavět dům nebo kupovat byt, dobře si vše promyslete. Většinou je to závazek na celý život, dům zřejmě více než jednou stavět nebudete. I proto je třeba zvážit všechny pro a proti, zvolené přístupy, materiály a také stavební firmu. Uvažujte o stavbě rodinného domu na klíč. Rodinné domy na klíč staví společnost M-Stavby, která vám vaši rodinnou základnu dodá kompletně od podlahy až po střechu, včetně vybavení zahrady.

Vydáno 11.01.2016Vydáno 21.06.2017
197 Zhlédnutí
Topováno 09.11.2019

Výstavba rodinných domů

Výstavba rodinných domů

Výstavba rodinných domů na klíč od projektu po finální realizaci, odborné poradenství

Dřevostavby a nízkoenergetické domy

Dřevostavby a nízkoenergetické domy

Dřevostavby a nízkoenergetické domy, finanční úspora a ekologický způsob bydlení

Stavební rekonstrukce

Stavební rekonstrukce

Rekonstrukce koupelen a bytových jáder, zateplování fasád a revitalizace bytových a panelových domů