Levné autobusové jízdenky z Brna, Prahy přes Berlín až do Stockholmu

Co byste řekli na navštívení takových zemí jako Švédsko, Dánsko, Norsko nebo Finsko? Pohodlně autobusem a za ty nejpříznivější ceny? Zdá se vám to jako sen? Budete překvapeni, ale o sen ani vtip se nejedná. Společnost BOHEMIAN LINES s.r.o. se sídlem v Roudnici nad Labem vám zajistí pohodlné cestování autobusem za skvělé ceny a dopraví vás kromě jiného třeba do Stockholmu.

BOHEMIAN LINES s.r.o., levné autobusové jízdenky - předprodej

Cestování, které vám usnadní práci i výlety

Vybírat si autobusové spoje můžete nejen podle zemí, ale také podle ceny. Příznivé ceny vám umožní vyrazit kamkoliv budete chtít a být blíž takovým městům jako Kodaň, Oslo, Stockholm nebo Berlín. Můžete nastoupit v Brně nebo v Praze a přímou cestou se nechat dopravit právě do těchto krásných zemí. Společnost BOHEMIAN LINES s.r.o. jako dopravce působící na těchto trasách od roku 1998, poskytuje pohodlné autobusy, časově padnoucí jízdní řády se širokými možnostmi cíle a hlavně dostupné ceny.

Zajeďte si autobusem do Stockholmu


Pojeďte se autobusem podívat do Švédska, Dánska, Norska nebo Finska

Dopravní společnost BOHEMIAN LINES s.r.o. poskytuje cesty autobusem dle platných jízdních řádů do zemí jako Švédsko, Dánsko, Norsko nebo Finsko. Prioritou jsou příznivé ceny, které nijak neovlivní komfort cestování, protože na cesty jsou nasazené luxusní klimatizované autobusy se sedadly, které jsou vybavené možnostmi polohování i bezpečnostními pásy. Přehledný jízdní řád vám umožní vybrat si spojení tam i zpět a naplánovat si trasu podle svých představ.

Cestování autobusem, které si zamilujete


Vyberte si z různých tarifů a využijte slevy

Rozmanitost tarifů dává cestujícím společnosti BOHEMIAN LINES s.r.o. široké možnosti výběru. Tarify SMARTFARE nebo FLEXFARE umožňují výběr jízdenek nevratných i flexibilních a využití různých slev jako i těch věrnostních. Můžete si zajistit také jízdenky na trajekty do Skandinávie pro osobní auta.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.bohemianlines.cz

Vydáno 21.06.2017
174 Zhlédnutí
Topováno 11.09.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Cestujte levně a pohodlně s autobusy BOHEMIAN LINES

Cestujte levně a pohodlně s autobusy BOHEMIAN LINES
Cestujete rádi do zahraničí? Nebo vás už nebaví jezdit stále jen do Chorvatska a chtěli byste poznat i jiná místa? V tom případě se vydejte s námi a našimi autobusy BOHEMIAN LINES do Skandinávie! Jezdíme do Švédska, Dánska, Norska i Finska, kde na vás čeká nádherná příroda, historické památky i ...

Autobusová doprava Bohemian Lines: Bezpečně vás dopravíme do Skandinávie

Autobusová doprava Bohemian Lines: Bezpečně vás dopravíme do Skandinávie
Už dlouho toužíte poznat krásy některé ze skandinávských zemí? Obáváte se dlouhé jízdy autem a z cesty letadlem máte strach? Pak si jako způsob cestování zvolte autobusovou dopravu. Společnost Bohemian Lines vám nabízí bezpečnou a komfortní přepravu autobusem. Navíc vám nabízíme možnost objednat si ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BOHEMIAN LINES, s.r.o. Levné autobusové jízdenky - předprodej
WEBOVÁ STRÁNKA
BOHEMIAN LINES, s.r.o.
www.bohemianlines.cz
Adresa

Adresa

V Uličkách 2580
Roudnice nad Labem 413 01

info@bohemianlines.cz
+420 416 810 054


Najdete nás také zde:

SkypeARES
captcha