Opravy a modernizace požární techniky nebo repase hasičských vozidel? Požární technika Komet s.r.o. se zaměřuje na vše

Nutný zásah na nic nečeká. Ten přichází velice rychle a v podstatě z ničeho nic. Jakmile nastane závažná situace už nemáme čas něco řešit nebo dolaďovat poslední detaily. Musíme zkrátka jednat, proto si vše musíme dopředu připravit.

Opravy a modernizace požární techniky, Požární technika KOMET s.r.o.

Kvalitní vybavení, na které je spolehnutí

Opravy a modernizace požární techniky provádí firma požární techniky Komet každodenně. Opravy, kontroly, servis a mnoho dalšího není výjimkou. Vyrábíme specializované kontejnerové systémy. Opravujeme, kompletujeme, modernizujeme nebo prodáváme hasicí techniku a hasicí přístroje. Spolupracemi s různými sbory dobrovolných hasičů, ale také s profesionálními záchrannými hasičskými sbory nebo firemními sbory.

Kontrola a servis


Předmětem hlavní činnosti jsou opravy požárních vozidel

Výjezdy požárních vozidel nejsou neobvyklé ba právě naopak. Proto je nezbytné mít dobré a spolehlivé vozidlo. Mezi velice časté patří opravy účelových nástaveb, opravy a úpravy podvozkových částí nebo motorů. Nejsou výjimkou ani přestavby. Hasičské vozy mohou být typů Tatra, Liaz, Avia, Škoda, hasičské tanky, kontejnery, jiná vozidla a další.

Poskytované služby v rámci oprav a modernizací


Záchrana pro vás znamená záchranu pro lidi

V této oblasti rozhodně nemůžeme nic podcenit. Požáry nepočkají. Pro záchranu lidí je nezbytná každá vteřina. Oni spoléhají na vás, abyste jim pomohli a zachránili jejich životy. Vy se spolehněte na profesionály, kteří vám dodají odvahu a díky kterým se na svou techniku budete moci spolehnout.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.pozarnitechnikakomet.cz

Vydáno 21.06.2017
407 Zhlédnutí
Topováno 09.10.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Prevence je v protipožární ochraně nejdůležitější

Prevence je v protipožární ochraně nejdůležitější
Požární technika je účinná pouze v tom případě, pokud je v perfektním pořádku. Ušetřete si tedy starosti a svěřte tuto záležitost do rukou odborníkům, kteří nic nepřehlédnou. Firma Požární technika KOMET s.r.o. se o správnou funkci vaší požární techniky postará.

Požární technika KOMET Kolín – prodej i opravy hasicích přístrojů

Požární technika KOMET Kolín – prodej i opravy hasicích přístrojů
Myslíte si, že nepotřebujete hasicí přístroje? Oheň může vypuknout kdykoli, kdekoli a velmi rychle se šířit. Způsobené škody jsou nepříjemné a mnohdy i fatální. Nepodceňujte riziko požáru a vybavte se hasicími přístroji. Pomůže vám Požární technika KOMET, s.r.o. z obce Pečky v okrese Kolín.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Požární technika KOMET s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Požární technika KOMET s.r.o.
www.pozarnitechnikakomet.cz
Adresa

Adresa

Petra Bezruče 1031
Pečky 289 11

komet.pecky@centrum.cz
+420 321 785 005


Najdete nás také zde:

ARES
captcha