VABEX s.r.o.

Vydáno 12.07.2017
56 Zhlédnutí
Topováno 13.10.2017

Tvrdokovové nástroje pro obrábění a nástrojové upínače

Kvalita každé práce je závislá kromě jiného také na vybavení. To platí také v oblasti kovoobrábění, ve kterém se provádějí pracovní úkony jako frézování, vrtání, řezání, měření a podobně. Proto nemůžou v takto zaměřené dílně chybět tvrdokovové nástroje ani různé druhy upínačů. O celý sortiment vybavení se postará společnost VABEX s.r.o., Hvozdná.

VABEX s.r.o.: tvrdokovové nástroje pro obrábění a nástrojové upínače

Vybavení pro kovoobráběcí dílny, poradenství i servis

Společnost VABEX s.r.o. má na trhu svoje stálé místo od roku 1997. Tradice, která svědčí o kvalitě nástrojů pro dílny, odborném poradenství a také službách v podobě záručního i pozáručního servisu. Výroba a prodej vychází z dlouholetých zkušeností firmy Antonín Březík, která vznikla již v roce 1994 a zabývá se CNC kovoobráběním. Prioritou je nejen kvalitní zboží, ale také rychlé a včasné dodání k zákazníkovi v České republice i v zahraničí. Samotná firma provozuje dílnu, ve které používá svoje vlastní nástroje a nářadí.

Produkty pro kovoobrábění na profesionální úrovni


Vyberte si ze sortimentu nástrojů od navrtáváku až po úhlové frézy

Kompletní sortiment si snadno pořídíte i z pohodlí domova nebo kanceláře přes přehledný e-shop. Z kategorie nástrojů jsou to například magnetické upínací desky, vrtáky třeba i s chlazením, navrtáváky, různé druhy fréz, závitníky i záhlubníky. Funkce navrtáváku spočívá v navrtání středícího důlku do obráběného materiálu, aby jej bylo možné zpracovávat na soustruhu. Úhlové frézy patří zase mezi nástroje, kterých funkcí je obrábění kovů pomocí frézky.

Nástroje, které pracují s kovem


Kvalitní nástrojové upínače pro usnadnění práce

Společnost VABEX s.r.o. se může pochlubit opravdu pestrým sortimentem nástrojů jako i dalších produktů cílených pro kovoobrábění. K nepostradatelným nástrojům patří také různé druhy upínačů a svěráků. Například upínací desky a úhelníky, svěráky od hydraulických až po sklopno-otočné nebo sklíčidla a mnohé další.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.strojnisveraky.cz/cz/