JHT CZ Holding s.r.o.Autodoprava, spedice, logistika na jednom místě

Dopravní služby jsou nepostradatelnou součástí dnešní moderní doby. A když nemáte vlastní nákladní vozidlo, tak využijete služby jiné dopravní společnosti. Dopravní, spediční a logistické služby poskytuje také společnost JHT CZ s.r.o., Mladé Buky.

Autodoprava, spedice, logistika, JHT CZ s.r.o.

Dopravní a spediční služby pro domácí i zahraniční trh

Česká společnost JHT CZ s.r.o. vznikla z předchozího působení firmy Jaroslav Hák, které působením byly rovněž dopravní služby. Služby dosáhly rozšíření nejen na domácím, ale také na zahraničním trhu. Kromě samotné dopravy a přepravy je společnost vybavena i pro spediční a logistickou činnost, do které patří například skladování, manipulace se zbožím a samotným nákladem, balení zásilek pro leteckou i námořní přepravu.

Autodoprava a další služby


Nákladní vozidla a profesionálně vedený vozový park

Společnost disponuje vozy ve skvělém technickém stavu od 6 do 24 tun. Kromě klasické dopravy poskytuje i služby přepravní, ke kterým je potřebné vybavení ADR, například u nebezpečných nákladů. Jedná se tedy o silniční motorovou dopravu nákladní, přepravní, přepravy just-in-time, zasilatelství. Vozový park se pyšní novými nákladními vozy, které dosahují maximální vytížení. Kromě toho jsou vozy vybavené sledovacím zařízením, které je aktivní v reálném čase. Zákazník se od společnosti vždy dozví, kde se právě jeho zboží nachází.

Zboží je už na cestě


Další služby, které svědčí o aktivitě společnosti

Aby toho nebylo málo, tak společnost JHT CZ s.r.o. poskytuje kromě již zmíněných služeb také služby technické, opravu silničních vozidel, maloobchod s motorovými vozidly a jejich příslušenstvím. Důkaz toho, že společnost se snaží vyhovět ve všech směrech.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.jht.cz


Vydáno 22.06.2017
190 Zhlédnutí
Topováno 17.09.2017