Autodoprava, spedice, logistika na jednom místě

Dopravní služby jsou nepostradatelnou součástí dnešní moderní doby. A když nemáte vlastní nákladní vozidlo, tak využijete služby jiné dopravní společnosti. Dopravní, spediční a logistické služby poskytuje také společnost JHT CZ s.r.o., Mladé Buky.

Autodoprava, spedice, logistika, JHT CZ s.r.o.

Dopravní a spediční služby pro domácí i zahraniční trh

Česká společnost JHT CZ s.r.o. vznikla z předchozího působení firmy Jaroslav Hák, které působením byly rovněž dopravní služby. Služby dosáhly rozšíření nejen na domácím, ale také na zahraničním trhu. Kromě samotné dopravy a přepravy je společnost vybavena i pro spediční a logistickou činnost, do které patří například skladování, manipulace se zbožím a samotným nákladem, balení zásilek pro leteckou i námořní přepravu.

Autodoprava a další služby


Nákladní vozidla a profesionálně vedený vozový park

Společnost disponuje vozy ve skvělém technickém stavu od 6 do 24 tun. Kromě klasické dopravy poskytuje i služby přepravní, ke kterým je potřebné vybavení ADR, například u nebezpečných nákladů. Jedná se tedy o silniční motorovou dopravu nákladní, přepravní, přepravy just-in-time, zasilatelství. Vozový park se pyšní novými nákladními vozy, které dosahují maximální vytížení. Kromě toho jsou vozy vybavené sledovacím zařízením, které je aktivní v reálném čase. Zákazník se od společnosti vždy dozví, kde se právě jeho zboží nachází.

Zboží je už na cestě


Další služby, které svědčí o aktivitě společnosti

Aby toho nebylo málo, tak společnost JHT CZ s.r.o. poskytuje kromě již zmíněných služeb také služby technické, opravu silničních vozidel, maloobchod s motorovými vozidly a jejich příslušenstvím. Důkaz toho, že společnost se snaží vyhovět ve všech směrech.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.jht.cz

Vydáno 22.06.2017
209 Zhlédnutí
Topováno 17.09.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA JHT CZ Holding s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
JHT CZ Holding s.r.o.
www.jht.cz
Adresa

Adresa

Mladé Buky 425
Mladé Buky 542 23

jht@jht.cz
+420 499773320-25


Najdete nás také zde:

ARES
captcha