Dodavatel řešení materiálového a informačního toku ve výrobě

Snažíte se ve své výrobní firmě o efektivitu práce a zvýšení produkce? Zkuste na to jít automatizací a vylepšete nejen efektivitu práce, ale také modernizaci výroby. Pokud nechcete jít z bláta do louže, tak si vybavení výroby zajistěte firmou FlexLink Systems s.r.o., která je předním poskytovatelem špičkových řešení pro náš výrobní průmysl.

FlexLink Systems s.r.o. Flexibilní článkové dopravníky

Odborník na automatizaci výrobních společností

Důvěra, kterou vložíte do společnosti FlexLink Systems s.r.o. se vám vrátí ušetřením nákladů na energie, provoz a další výdaje, ale také kvalitní výrobou, protože společnost je přímo odborníkem na modernizaci a automatizaci výrobních firem. Cílem je zefektivnění výroby od potravin, přes nápoje až po automobilový průmysl, zdravotnictví a elektroniku. Působení se soustřeďuje nejen u nás, ale také v zahraničí, kde operační jednotky obsluhují zákazníky až 30 zemí světa.

Využijte profesionální automatizaci výroby


Globální dodavatel dopravníkových prvků i montážních linek

Výroba mnohých průmyslových odvětví a převážně automobilového, potravinářského, papírenského nebo třeba elektrotechnického a zdravotnického, spočívá v používání dopravníků a montážních linek. Usnadňují celkovou výrobu a manipulaci s výrobky. Společnost FlexLink Systems dodává především dopravníky s hliníkovými a nerezovými profily, kvalitní výrobní software, manipulaci technologických palet a také celé automatizované montážní linky přímo na klíč.

Výroba a montáž moderním vybavením


Kvalita, která stojí na zaměstnancích, partnerech i zákaznících

FlexLink Systems se pyšní také profesionálním týmem zaměstnanců, který spočívá v počtu 840. Z toho 30% tvoří ženy, 50% má vysokoškolské vzdělání. Síť partnerů působí v 60 zemích světa a firma má za sebou již 8000 instalací.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.flexlink.com/en/home/

Vydáno 22.06.2017
101 Zhlédnutí
Topováno 18.02.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dopravníky a montážní linky od FlexLink Systems zefektivní výrobu

Dopravníky a montážní linky od FlexLink Systems zefektivní výrobu
Uspořte díky společnosti FlexLink Systems s.r.o. čas, energii i peníze ve výrobě. Jak? Získejte kompletní řešení materiálového a informačního toku ve výrobě. Naše dopravníky, montážní linky a software vám pomohou zautomatizovat výrobu, díky tomu snížíte výrobní náklady a zvýšíte efektivitu výroby.

Dopravníky a montážní linky zaručí efektivitu výroby

Dopravníky a montážní linky zaručí efektivitu výroby
Společnost FlexLink Systems je vaše cesta k úspoře času, energie a peněz ve výrobě. Dodává totiž přístroje a software, díky kterým plně zautomatizujete, a tím pádem i zefektivníte, výrobu. Naše řešení využijete v mnoha průmyslových oblastech. Tak na co ještě čekáte? Úspěch na vás čeká u FlexLink ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FlexLink Systems s.r.o. Flexibilní článkové dopravníky Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
FlexLink Systems s.r.o.
www.flexlink.com
Adresa

Adresa

Antala Staška 2027/77
Praha 4 - Budějovická alej 140 00

info.cz@flexlink.com
+420 234 703 303


Najdete nás také zde:

ARES
captcha