Zásilkové obaly - papírové poštovní krabice, tubusy, kartonové obálky

Model Pack Shop Brno e-shop obaly a krabice

Zásilkové obaly - papírové poštovní krabice, tubusy, kartonové obálky

Nejlepším řešením pro vinaře a vinotéky je nejnovější obal Bag in box na 20 litrů, který vyhovuje aktuálním zákonným podmínkám

Obáváte se ve svém podnikání uschovávání a ukládání tekutin? Všechny starosti v tomto ohledu hoďte za hlavu, protože skladování nebylo nikdy jednodušší. S naším novým obalem to zvládnete hravě! Navíc odpovídá i zákonným normám.

Bag in box na 20 litrů, Model Pack Shop, papírový obal na víno

Bag in box v akci!

Bag in box představuje naprosto ideální obal, který splňuje zákonné podmínky. Zákon se musí dodržovat a bag in box je splňuje na jedničku. Vyhovuje novému vinařskému zákonu o balení sudových vín. Dá se však také využít i pro mnohé další účely. Do tohoto typu můžete balit veškeré potravinářské i ne potravinářské výrobky. Výrobek je vhodný k balení sudového vína, zachová vždy jeho čerstvost, protože zamezí přísunu vzduchu. Velkou výhodou je také bezúkapový ventil se kterým se velice snadno manipuluje. Všechny materiály jsou plně recyklovatelné, takže v žádném případě nezatěžujete životní prostředí a navíc spolupracujete na jeho záchraně a obnově. Obal navíc chrání obsah vůči vnějšímu UV slunečnímu záření. Díky tomu je obsah ničím nepoškozen ani není v žádném případě ničím znehodnocen. Na tyto věci se nejvíce musí dávat pozor. A jak jej odnést, když se jedná o tak velký objem jako je dvacet litrů? Velice snadno, protože obal má praktické odnosné uši, díky kterým celou krabici velice snadno přenesete a kamkoliv přemístíte. Krabic se dá potisknout různým dekorativním potiskem či jakýmkoliv obrázkem.

Konkrétní typ bag in box 20 litrů a jeho využití


Vhodné pro potravinářské i ne potravinářské produkty

Jak jsme před chvíli zmínili, tento obal má ještě mnohé další možnosti využití. Klidně v něm můžete uchovávat jakékoliv tekutiny z potravinářství. Může se jednat o víno, ovocné šťávy, mošty, alkohol, pitnou vodu, minerální vody, jedlé oleje, tekuté vejce a mnoho dalšího. Ovšem je skvělý také pro ostatní účely úschovy a to v případě minerálních olejů, tekutých mýdel a šamponů, barev, lepidel a dokonce i chemikálii. V případě chemikálii je však nutné konzultovat skladování předem. Navíc balení je různých velikostí. Vyrábí se také ve velikosti 3, 5, a 10 litrů. Krabice vždy obsahuje sáček s rohovou výpustí. Díky tomu vaši zákazníci budou mít pevný a stabilní obal, ze kterého si nalijí velice snadno, a všechen obsah se vždy vylije beze zbytku.

Další obaly a produkty k balení a úschově tekutin


Obecně o naší firmě a čím se zabýváme

Model Pack Shop je nenahraditelným pomocníkem v jakékoliv úschově, ukládání a skladování produktů. Máme velice rozmanitý sortiment, který zahrnuje nejrůznější druhy obalů a obalových materiálů, ale také pytle, sáčky, kartónové krabice a ostatní zboží. Velkou výhodou je možnost okamžitého odběru, což je pro zákazníky velice příznivé a je to příjemnou změnou v dnešních dlouhých čekacích lhůtách. Hotové výrobky jsou vám k dispozici i v kamenných prodejnách, které se nachází na pobočce v Opavě a Praze. V případě dalšího zájmu je zde možnost individuální zakázky. Můžete zvolit naše nadprůměrné služby a podle vašich specifických požadavků si zažádat o nestandardní obal. Velice rádi vám i v takovém ohledu vyhovíme. Klasicky se zabýváme prodejem typických obalů z vlnité, hladké a kašírované lepenky či dalšího balícího materiálu.

Navštivte naše internetové stránky


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.packshop.cz

Vydáno 27.06.2017
448 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Obaly bag-in box uchovají všechny tekutiny v nezměněném stavu

Obaly bag-in box uchovají všechny tekutiny v nezměněném stavu
Kvalitní a dokonale propracované obaly BAG-IN BOX nejen, že uchovají každou tekutinu v původním stavu po dlouhou dobu, ale také uspoří náklady při skladování a dopravě. Pro tyto své vlastnosti se uplatňují například při uskladnění vín.

BAG-in-BOX – papírový obal, který má šťávu

BAG-in-BOX – papírový obal, který má šťávu
Hledáte způsob uchování vína či ovocné šťávy tak, aby uložený obsah vydržel čerstvý po dlouhou dobu? Současně vyžadujete komfortní a šetrné skladování a jednoduchou manipulaci? Všechny tyto požadavky splňují papírové obaly, přímo určené pro skladování vína a moštu – BAG-in-BOXy. Na trhu je rovněž k ...

Kompletní obalový materiál pro vaše zboží – od poštovních krabic po obaly

Kompletní obalový materiál pro vaše zboží – od poštovních krabic po obaly
Potřebujete bezpečně přepravit zboží různého charakteru, zabalit dárek do reprezentativní podoby nebo uchovat potraviny či lahve? Špičkou na trhu v oblasti obalového materiálu je firma Model Pack Shop, která se zabývá prodejem a distribucí obalů, krabic i fixačních materiálů všeho druhu. Nabízí ...
PODSTRÁNKY

Bag-in-box systémy

Bag-in-box systémy
Bag-in-box je praktické řešení pro balení, převoz a uchování tekutin

Obaly a tašky na víno

Obaly a tašky na víno
Dárkové kartonové obaly a papírové tašky na víno v e-shopu packshop.cz

Kartonové obaly na potraviny

Kartonové obaly na potraviny
Kartonové obaly na potraviny, krabice na dorty a cukroví, přenosné paletky
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Model Pack Shop Brno e-shop obaly a krabice
WEBOVÁ STRÁNKA
Model Pack Shop Brno
www.packshop.cz
Adresa

Adresa


Brno 627 00

pso@modelgroup.cz
+420 800 101 077


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha