Hledáte firmu, která vám postaví velkou halu, sklad nebo rozlehlou firmu? Pak se spolehněte na společnost Ruchstav Building a.s.

Zaměřujeme se na všestrannost. Pomůžeme vám v každém ohledu a mnoho z daných staveb stavíme kompletně na klíč. Můžete se spolehnout na odborníka v oboru, který vás nezklame. Realizace stavebních záměrů nebyla nikdy jednodušší.

Kvalitní výstavba hal - Ruchstav

Na českém stavebním trhu působíme už 18 let

Firma se zaměřuje na stavby různého účelu. Nemusí jít nezbytně o haly nebo firmy. Snadno díky naši pomoci postavíte i zimní stadion, administrativní budovy, výstavní či sportovní haly a jiné velké prostory. Vždy se snažíme dodržet požadované lhůty. Naše práce je kvalitní a založená na spolupráci s evropským velkovýrobcem, který vyrábí ocelové systémy. U nás najdete také nadstandardní záruční lhůty, protože si na své dobře vykonané práci zakládáme.

Postavíme jakékoliv halové objekty v České republice


Dodáváme a montujeme pozemní stavby

Kompletní služby zahrnují samozřejmě dodávku a montáž objektů. S tím je však spojená také dokumentace. Zpracujeme investiční záměry, studie a projektovou dokumentaci. Obstaráváme s tímto spojené veškeré činnosti, abyste vy mohli mít čistou hlavu a my mohli dobře provést svou práci. Akceptujeme požadavky našich klientů.

Zaměření společnosti


Jaké může být konstrukční provedení?

Zajímáte se více o naši práci? Pak si můžeme říct, jaké jsou možné styly provedení. Jedná se o ocelovou nosnou konstrukci, železobetonové nosné konstrukce, dřevěné konstrukce pro objekty s klasickými zděnými nebo betonovými konstrukcemi a nejsou výjimkou ani kombinace těchto stylů. Opláštění střechy je možné zateplené, nezateplené nebo otevřené.Vydáno 26.06.2017
78 Zhlédnutí
Topováno 25.05.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výstavba montovaných hal pro průmysl, sport i obchod

Výstavba montovaných hal pro průmysl, sport i obchod
Montované haly se v současnosti upřednostňují jako stavby pro většinu velkých objektů. Výstavba průmyslových hal, ale také např. hal sportovních je výsadou společnosti RUCHSTAV BUIDING a.s., která se touto činností zabývá. Výstavba hal je provedena v krátkém čase za příznivé ceny, většina budov je ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Ruchstav Building a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Ruchstav Building a.s.
ruchstav.cz
Adresa

Adresa

Tovární 537/8
Ostrava 709 00

luzarova@ruchstav.cz
+420 596 966 974


Najdete nás také zde:

ARES
captcha