Firma Forsch zastupuje na českém trhu značky firem, které se specializují na techniku pro ochranu a výživu rostlin

Společnost Forsch dbá vždy na vysokou spolehlivost a také na vysokou kvalitu. Pokud nedáváte přednost obyčejným věcem, pak se můžete spolehnout, že zde najdete stroje na opravdu vysoké technické úrovni. Zajištění servisu a náhradních dílů je samozřejmostí.

Rotační mulčovače Forsch

Obecně o firmě, která vyrábí speciální mulčovače

Nyní se zaměříme na Mulčovače „Perfect“, které mají mnohaletou tradici. Vyrábí je společnost Van Wamel BV od roku 1947. Firma má 65 zaměstnanců a může se pyšnit mnoha úspěchy. S jejich mulčovači se můžete setkat po celém světě. Vyváží je do více než 30 zemí světa. Vždy se na každý stroj pohlíží zvlášť a snaží se o jeho naprostou dokonalost, proto tyto mulčovače splňují nejvyšší nároky uživatelů.

O společnosti Forsch


Kladné vlastnosti rotačních mulčovačů

Mulčovače W-Perfect se řadí mezi rotační mulčovače. Tyto typy jsou velice nízké, aby se zabránilo poškození větví nebo ovoce. Nízký tvar a zaoblené boky jsou velice sympatické a především účelné. Existují také typy s dvojitým převodem. V tomto případě oddělené převody rotují protiběžně. Nejlepší způsob, jak zajistit mučování i pro velké plochy nebo mezi stromy.

Rotační mulčovače a jejich klady


Zapojení za traktor a ostatní vybavení

Mezi další typy se řadí cepové mulčovače. Všechny se dají velice prakticky zapojit za traktor. S tímto už nebudete mít tolik práce s trávou ve vašem ovocném sadu, vinohradu nebo na polích. Překvapit vás může i rozsáhlý sortiment dalších typů. Není výjimkou kombinace mulčovače a postřikovače nebo je možný čelní mulčovat.Vydáno 27.06.2017
160 Zhlédnutí
Topováno 21.02.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Rosiče systému Myers ve chmelnicích

Rosiče systému Myers ve chmelnicích
Českým a moravským pěstitelům chmele nabízí společnost FORSCH s.r.o. velmi výkonné rosiče německého výrobce Hans Wanner GmbH. Rosiče společnosti Hans Wanner řady K42A/N42A a N48, díky svému mimořádnému výkonu plně splňují požadavky pěstitelů chmele na kvalitu ošetření zejména vrchní části rostliny.

Špičkový rosič, mulčovač, drtič, nebo postřikovač od FORSCH ocení každý zemědělec

Špičkový rosič, mulčovač, drtič, nebo postřikovač od FORSCH ocení každý zemědělec
Zemědělské postřikovače, rosiče, mulčovače, drtiče větví a další technika pro ochranu a výživu rostlin od předních světových výrobců. Zemědělské stroje, které pro vás budou pracovat přesně tak, jak si představujete, pokud jste sadař, vinohradník, chmelař nebo zemědělec pracující v jiném odvětví. ...
PODSTRÁNKY

Trysky pro zemědělství

Trysky pro zemědělství
Trysky pro postřik zemědělských plodin, pro sady a vinohrady, speciální trysky

Postřikovače a rosiče

Postřikovače a rosiče
Postřikovače HOUSEHAM a rosiče WANNER pro ochranu a výživu rostlin

Mulčovače

Mulčovače
Rotační a cepové mulčovače W-Perfect, čističe řádků, sběrače, mulčovací kyvný kotouč
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FORSCH, s.r.o. Zemědělské stroje do chmelnic sadů vinic
WEBOVÁ STRÁNKA
FORSCH, s.r.o.
www.forsch.cz
Adresa

Adresa

Budovatelská 4821
Zlín 760 05

info@forsch.cz
+420 577 146 591


Najdete nás také zde:

ARES
captcha