TRIOMETAL s.r.o.



Výroba atypických kovových a ocelových konstrukcí, rámů pro stroje a zařízení nebo rovnou svařence

Zmínili jsme svařence, pod tímto názvem si můžete představit svařované konstrukce různého typu, které dodává společnost TRIOMETAL s.r.o., jejíž prostory se nachází v Novém Hrozenkově v okrese Vsetín. Zaměření firmy je opravdu široké, pohybují se v oblastech kovovýroby, kovoobrábění a zámečnické výroby.

Výroba svařenců Triometal

Díly pro strojírenství

Strojírenství je odvětví průmyslu, které má svou světlou budoucnost. Neustále se v tomto oboru něco vyvíjí, a proto se také firma TRIOMETAL snaží rychle každému novému trendu přizpůsobit. Není pro ni problém vyrobit ocelové konstrukce, nebo jen malé strojní díly. Může se také jednat o svařované sestavy či jenom jednotlivé části.

Díly pro strojírenství


Kovové palety na přepravu zboží

Ocelové palety patří mezi oblíbený sortiment, protože je praktický a navíc pevný. Vyrábí se samozřejmě dle požadavků zákazníka. Základní jsou ploché palety, přepraví, skladovací nebo atypické. V oblasti nerezu disponujeme speciální technologií svařování metodou TIG. Vyškolení pracovníci s dlouholetou praxí si poradí i s velmi těžkými úkoly.

Zaručujeme kvalitní zakázkovou výrobu dle přání zákazníka


Svařované sestavy a podsestavy v oblasti zakázkové výroby

Realizujeme zakázky malých a středních sérií. Do tohoto odvětví můžeme zařadit manipulační vozíky, ukládací a skladovací rámy, skladovací vany, zakládací stěny pro materiál, ocelové brány a dveře, atypické konstrukce do 500 kg a mnoho dalšího.




FIREMNÍ ČLÁNKY


Kovové palety na přepravu i skladování jedině od firmy TRIOMETAL

Kovové palety na přepravu i skladování jedině od firmy TRIOMETAL

Potřebujete pravidelně přepravovat nebo skladovat své zboží? Pak jistě využijete kovové palety od firmy TRIOMETAL s.r.o., která má v této oblasti více než 25 let praxe. Kovové palety vysoké výrobní kvality nachází své uplatnění především ve strojírenství, stavebnictví a logistice, ale i v dalších průmyslových odvětvích.

Vydáno 09.08.2016



Vydáno 12.07.2017
87 Zhlédnutí
Topováno 27.02.2018