Přepravní, reklamní  i dárkové kartonové obaly na zásilky, dárky i víno

Pack Shop Praha Model Obaly a.s.

Přepravní, reklamní i dárkové kartonové obaly na zásilky, dárky i víno

Pack Shop Praha
Model Obaly a.s.
Hledáte vhodný způsob balení cukrovinek? Sháníte nějakou krabici či obal na cukroví nebo dorty?

Snad každý z nás miluje sladkosti. Zákusky, dorty a cukrovinky. Jenomže na to navazují starosti, jak balit tyto úžasné a sladké produkty, které jsou navíc tak křehké, aby si je vaši zákazníci mohli bez poškození a příjemně odnést z vašeho obchodu a nedonesli si domů salát?

Výroba obalů na cukroví PackShop

Krabice na cukrovinky v nové formě

Řešení je jednoduché, použijete krabici. Ta však musí být účelná. V tomto ohledu se nově vyrábí spousta různých druhů. Nepropásněte krabici na cupcakes. Do takovéto papírové formy se vleze až 12 kousků. Jistě mnoho z nich bude stát za ochutnání, až si je přineseme domů v praktickém obalu. Tento systém se však také dá skvěle použít na muffiny, které jsou čím dál oblíbenější. V obalu se žádná sladkost, zákusek ani dort neponičí a vydrží jakoukoliv přepravu.

Skládací krabice na potraviny


Nezaspěte trendy v cukrářství

Chcete raději něco menšího a úspornějšího? Pak si raději vyberte krabici pro 6 kousků cupcakes. Nejnovějším hitem je klopová krabice na dort. Jednoduše do ní dáte všechny vysoké dorty. I svatební dort přežije bez poškození! K tomu originální krabici na výslužku se srdíčkem uprostřed a máte svatbu jako vyšitou.

Obaly na všechno


Pack Shop má internetové stránky i kamenné obchody

Spousta zákazníků si však vybírá produkty na internetu, protože je to pro ně daleko pohodlnější. Pokud byste potřebovali jakýkoliv jiný obal, ať už formou krabice, kartónu, papíru nebo dokonce plastu či jiného materiálu, můžete se obrátit právě na tuto firmu, která disponuje opravdu rozlehlým a širokým sortimentem v oblasti jakýchkoliv obalů, jak potravinářských tak i ostatních druhů.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Chytré obaly Rychlo box – komfort pro rychlé a snadné balení

Chytré obaly Rychlo box – komfort pro rychlé a snadné balení

Každá firma, obchod, e-shop či různá odvětví jako třeba zdravotnictví využívá zásilkové služby pro komfortnější přístup k zákazníkovi. A aby byl obsah zásilky v pořádku doručený, tak jsou potřebné kvalitní obalové materiály, které obsah nejen ochrání, ale i samotné balení usnadní. A veškeré požadavky splňují chytré obaly Quick pack, které vám zajistí firma Pack Shop Opava.

Vydáno 11.09.2019
Kvalitní obaly pro vaše produkty zajistí PACK Shop Praha

Kvalitní obaly pro vaše produkty zajistí PACK Shop Praha

Potřebujete vysoce kvalitní obaly na zabalení produktů posílaných z vašeho e-shopu? Obalový a fixační materiál, obaly a výplně do krabic, zkrátka vše pro balení a zasílání jsou důležitou součástí každého dobře fungujícího e-shopu, ale i dalších podnikatelských aktivit. A právě toto všechno má pro vás připraveno PACK Shop Praha. Nabízíme vám ten nejlepší obalový materiál, ve kterém bude v bezpečí všechno vaše zboží.

Vydáno 02.06.2016Vydáno 30.06.2017
222 Zhlédnutí
Topováno 28.09.2017

Zásilkové obaly

Zásilkové obaly

Zásilkové obaly – krabice, tubusy, obaly na knihy, obálky kartonové, bublinkové, plastové

Krabice na cukrářské výrobky

Krabice na cukrářské výrobky

Potravinové krabice z lepenky na cukrářské výrobky, paletky na potraviny

Rychlobox

Rychlobox

Rychloboxy, rychloobaly z třívrstvé lepenky pro rychlé a bezpečné balení zboží