Dopravní, logistické a servisní služby, tím se představuje firma Sihelský

Firma Sihelsky se od samého počátku zabývá převážením a dopravou volně ložených materiálů. Převáží písek, štěrk, sádrovec nebo hlínu. Díky své vysoké kvalitě a dosažených certifikátů mohou také převážet zemědělské komodity.

Dopravní a logistické služby Sihelský

Návěsy jsou sklápěcí a mají objem 29 – 50 m3

Na tuzemských trasách máme povolenou hmotnost nákladu až 33 tun. Na otevřených valníkových návěsech se přepravují i další různé materiály. Každý zkušený zaměstnanec má mnoho let zkušeností a naši dispečeři často vychází z řad řidičů, aby dokonale znali danou problematiku převozu a mohli tak splnit i ostatní vysoké a specifické nároky zákazníků.

Základní informace o naší firmě


Dbají na vysokou kvalitu převozu i na dodržování termínů

Firma si samozřejmě zakládá na spokojenosti zákazníků, proto se jim snaží vyhovět v každém ohledu. Při přepravách se používají sklápěcí návěsy a valníkové návěsy. Materiály dopravují až na místo určení. Každé vozidlo je kontrolováno a splňuje vysoké nároky na bezpečnost, ale samozřejmě také na ekologii.

Doprava sypkých materiálů


Navazující servis

V jejich firmě také probíhá servis vozidel. Mají mnoho zručných mechaniků, kteří opraví téměř každou značku nákladního vozidla. Jejich vlastní doprava zajišťuje, že mají plně a hodnotně vybavený sklad s potřebným příslušenstvím i náhradními díly. Opraví vám i návěsy a všechno ve velice krátkém čase. Dokonce vám kompletně mohou připravit vozidlo na STK. Disponují zkušebnou brzd, brzdovou diagnostikou, provádí běžné opravy různého typu a nebojí se ani svařování hliníku.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://sihelsky.cz

Vydáno 30.06.2017
405 Zhlédnutí
Topováno 16.11.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Milan SIHELSKÝ Kolín – přeprava sypkých materiálů rychle a spolehlivě

Milan SIHELSKÝ Kolín – přeprava sypkých materiálů rychle a spolehlivě
Přeprava sypkých materiálů vyžaduje zkušeného a spolehlivého přepravce. Přesně takovým je firma Milan SIHELSKÝ Kolín, která na trhu působí už od roku 1991. Zajistíme přepravu nejrůznějších sypkých materiálů, a to písků i kameniv. S naší výbavou okolo padesáti nákladních aut to není žádný problém. ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Milan SIHELSKÝ
WEBOVÁ STRÁNKA
Milan SIHELSKÝ
sihelsky.cz
Adresa

Adresa

Veltrubská 543
Kolín - Sendražice 280 02

sihelsky@sihelsky.cz
+420 321 712 101


Najdete nás také zde:

ARES
captcha