Dopravní, logistické a servisní služby, tím se představuje firma Sihelský

Firma Sihelsky se od samého počátku zabývá převážením a dopravou volně ložených materiálů. Převáží písek, štěrk, sádrovec nebo hlínu. Díky své vysoké kvalitě a dosažených certifikátů mohou také převážet zemědělské komodity.

Dopravní a logistické služby Sihelský

Návěsy jsou sklápěcí a mají objem 29 – 50 m3

Na tuzemských trasách máme povolenou hmotnost nákladu až 33 tun. Na otevřených valníkových návěsech se přepravují i další různé materiály. Každý zkušený zaměstnanec má mnoho let zkušeností a naši dispečeři často vychází z řad řidičů, aby dokonale znali danou problematiku převozu a mohli tak splnit i ostatní vysoké a specifické nároky zákazníků.

Základní informace o naší firmě


Dbají na vysokou kvalitu převozu i na dodržování termínů

Firma si samozřejmě zakládá na spokojenosti zákazníků, proto se jim snaží vyhovět v každém ohledu. Při přepravách se používají sklápěcí návěsy a valníkové návěsy. Materiály dopravují až na místo určení. Každé vozidlo je kontrolováno a splňuje vysoké nároky na bezpečnost, ale samozřejmě také na ekologii.

Doprava sypkých materiálů


Navazující servis

V jejich firmě také probíhá servis vozidel. Mají mnoho zručných mechaniků, kteří opraví téměř každou značku nákladního vozidla. Jejich vlastní doprava zajišťuje, že mají plně a hodnotně vybavený sklad s potřebným příslušenstvím i náhradními díly. Opraví vám i návěsy a všechno ve velice krátkém čase. Dokonce vám kompletně mohou připravit vozidlo na STK. Disponují zkušebnou brzd, brzdovou diagnostikou, provádí běžné opravy různého typu a nebojí se ani svařování hliníku.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://sihelsky.cz

Vydáno 30.06.2017
435 Zhlédnutí
Topováno 19.10.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Milan SIHELSKÝ Kolín – přeprava sypkých materiálů rychle a spolehlivě

Milan SIHELSKÝ Kolín – přeprava sypkých materiálů rychle a spolehlivě
Přeprava sypkých materiálů vyžaduje zkušeného a spolehlivého přepravce. Přesně takovým je firma Milan SIHELSKÝ Kolín, která na trhu působí už od roku 1991. Zajistíme přepravu nejrůznějších sypkých materiálů, a to písků i kameniv. S naší výbavou okolo padesáti nákladních aut to není žádný problém. ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Milan SIHELSKÝ Přepravní služby
WEBOVÁ STRÁNKA
Milan SIHELSKÝ
sihelsky.cz
Adresa

Adresa

Veltrubská 543
Kolín - Sendražice 280 02

sihelsky@sihelsky.cz
+420 777 217 086


Najdete nás také zde:

ARES
captcha