Plastové okna a dveře a další materiály a produkty pro váš komfort

Nový dům, byt nebo rekonstrukce? V takovém případě to chce kompletní nákup a výměnu oken i dveří. Jsou důležitou součástí pro kvalitní bydlení a musí splňovat přísné kritéria. Dlouhou životnost zajistí nejen kvalita materiálů, ale také profesionalita výrobce a prodejce. Pokud chcete vše v jednom a vždy ještě něco navíc, tak se obraťte na společnost EVOokna s kanceláří v Tulešicích a máte o vše postaráno.

Plastová okna EVOokna

Produkty a služby pro všechny potřeby a požadavky

Hlavním sortimentem společnosti EVOokna jsou především plastové okna a dveře dodávané ve spolupráci s největším výrobcem OKNOPLAST Group. Disponují profily německého systému VEKA. Jako novinku představují systémy PIXEL a PROLUX. Dále jsou to okna a dveře hliníkové, dřevěné EURO okna a střešní okna. Pokud si chcete zpříjemnit i další potřeby bydlení, tak nechybí ani zimní zahrady. Jako samozřejmost je další možné příslušenství a to stínící technika od žaluzií až po markýzy, parapety, sítě proti hmyzu a garážové vrata. Novinkou jsou sušáky na prádlo, okenní zahrádky, balkonové stolky nebo držáky satelitů.

Okna a dveře na vysoké úrovni


Pár důležitých kroků pro vaši objednávku

Prvním krokem k úspěšné montáži oken je cenová nabídka zdarma, která probíhá na základě dodaných podkladů nebo samotným zaměřením technikem, které rovněž probíhá zdarma. Pokud s cenou a provedením souhlasíte, dojde k uzavření Smlouvy o dílo. Zakázka se zpracuje a zadání jde do výroby. Po dokončení výroby následuje samotná montáž v předem stanovený a oznámený termín.

Pojďte šetřit energie s okny


Jako bonus vás čeká energetická úspora

Okny od EVOokna získáte nejen kvalitní řešení a moderní design, ale také úsporu peněz za energie. Vaše bydlení se tak promění v bezpečné, komfortní a úsporné. Úsporu umožňuje především kvalita materiálů a odborná montáž.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.evookna.cz/

Vydáno 01.07.2017
103 Zhlédnutí
Topováno 30.11.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Okenní sušáky a další doplňky pro okna bez vrtání namontuje firma EVOokna

Okenní sušáky a další doplňky pro okna bez vrtání namontuje firma EVOokna
Hodil by se vám okenní sušák, okenní zahrádka nebo třeba okenní držák, ale nechcete vrtat do oken či fasády domu, aby nedošlo k jejich znehodnocení. Co s tím? Řešení přináší firma EVOokna. Nabízíme sušáky prádla a další doplňky na plastová okna, která se dají uchytit bez vrtání a šroubování.

Nákup u firmy EVOokna pohodlně ze svého domova? Ano, a to díky novému e-shopu!

Nákup u firmy EVOokna pohodlně ze svého domova? Ano, a to díky novému e-shopu!
Chcete si pořídit kvalitní žaluzie, rolety či různé doplňky pro okna a dveře od firmy EVOokna, ale nemáte možnost osobní návštěvy? V minulosti by to možná byla neřešitelná situace, nyní si už ovšem bude moci výrobky od firmy EVOokna objednat úplně každý. A to díky e-shopu, v němž si budete moci z ...

Stínící technika trochu jinak? Objevte kouzlo venkovních rolet a žaluzií

Stínící technika trochu jinak? Objevte kouzlo venkovních rolet a žaluzií
Chloubou každého domu či bytu jsou velká a kvalitní okna, která dodají interiéru potřebné světlo. Co ale dělat, když potřebujete před světlem a přehřátím interiéru ochránit? Na tuto otázku známe odpověď ve firmě EVOOKNA. Nabízíme vám totiž spolehlivou stínící techniku nejrůznějších typů a barev. U ...

Kvalitní plastová okna a dveře jsou nedílnou součástí energetické úspory

Kvalitní plastová okna a dveře jsou nedílnou součástí energetické úspory
Společnost EVOokna poskytuje komplexní servis v oblasti plastových oken a dveří, žaluzií, rolet, markýz, zimních zahrad a dalších prvků nezbytných pro dokonalý komfort vašeho bydlení a úsporu financí za energie.
PODSTRÁNKY

Plastová okna a dveře

Plastová okna a dveře
Plastová okna, plastové balkonové dveře z kvalitních profilů VEKA

Hliníková okna a dveře, garážová vrata

Hliníková okna a dveře, garážová vrata
Hliníková okna a terasové dveře, vchodové dveře, garážová vrata

Stínicí technika

Stínicí technika
Horizontální a vertikální žaluzie, rolety, markýzy, stínicí technika
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA EVOokna Tomáš Makeš
WEBOVÁ STRÁNKA
EVOokna
www.evookna.cz
Adresa

Adresa

Čermákovice 39
Tulešice 671 73

info@evookna.cz
+420 603 550 376


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha