PRONAR s.r.o.Vybavte svou strojírenskou či stavební firmu kvalitní technikou

Strojírenské a stavební firmy se neobejdou bez vysoce kvalitního a spolehlivého pracovního ručního elektrického nářadí, které je nezbytné pro řádnou výrobu. Olomoucká společnost PRONAR s.r.o působící na trhu již od roku 1998 zabezpečuje těmto firmám veškeré potřebné nástroje, které jsou výrobu zcela klíčové a nenahraditelné.

Strojírenská a stavební technika Pronar

Profesionální strojírenská a stavební technika a ruční elektronářadí

Společnost PRONAR s.r.o se zabývá dodávkou veškerých nástrojů na obrábění kovů, soustružení, vystružování, závitování, vrtání, frézování a další obdobné úkony, se kterými se v oblasti strojírenského a stavitelského průmyslu běžně setkáváme. Kromě této techniky se můžete vybavit ručním elektrickým nářadím. Do této kategorie patří AKU šroubováky, utahováky, brusky, vrtačky, pily, frézky, kladiva, míchadla, plotostřihy, míchadla a mnohé další nástroje.

Ruční elektrické nástroje


Pro velké firmy, podnikatele i soukromé osoby

Služby společnosti PRONAR s.r.o mohou využívat nejenom větší strojírenské či stavební firmy, ale samozřejmě také menší podnikatelé či dokonce živnostníci, kteří se taktéž zabývají strojírenskou nebo stavební činností. Produkty jsou vysoce kvalitní, a přitom cenově dostupné, tudíž jsou dostupné pro všechny subjekty.


Individuální řešení Vašich požadavků

Samozřejmě, že může nastat situace, kdy mezi aktuálními produkty nenarazíte na to, co zrovna potřebujete. PRONAR s.r.o Vám bude v tomto případě chtít ale vyjít vstříc, tudíž neváhejte odborníky kontaktovat, určitě Vám pomohou najít vhodné řešení a vyjít Vám vstříc. Zašlete svůj požadavek pomocí emailu, telefonicky nebo osobně na olomouckém středisku firmy.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Za kvalitním nářadím do PRONARU

Za kvalitním nářadím do PRONARU

Pro všechny velkoodběratele, maloodběratele, domácí kutily, velké konglomeráty, zkrátka pro všechny je tu společnost PRONAR. Zabývá se prodejem nářadí, brusiva a měřidel, které využijete jak v domácnostech, tak v průmyslových podnicích. PRONAR sídlí v Olomouci.

Vydáno 27.11.2014Vydáno 03.07.2017
52 Zhlédnutí
Topováno 11.04.2018