Specialisté na Keg sudy pro pivovary

Keg sudy jsou nezbytnou součástí pivovarnického průmyslu. Specialistou na tyto pivní sudy je společnost KSO AST GmbH. Společnost má sídlo v německém městě Wilnsdorf, kde probíhá proces nákupu a repase nerezových KEG sudů. Keg sudy jsou nabízeny o objemech 10, 15, 20, 25, 30 a 50 litrů. Vše pro Vás zařídí paní Anna Petrová, která je v každodenním kontaktu s německou centrálou a zajišťuje vše pro český trh.

Prodej Keg sudů KSO AST

Komplexní služby v oblasti technologií Keg sudů

Vaším partnerem v oblasti Keg sudů se může stát právě KSO AST GmbH. Tato společnost se zabývá nákupem, prodejem, repasemi, opravami i servisem použitých KEG sudů. Firma prodává sudy v nejrůznějších velikostech v normách EURO, DIN a speciál. Díky dlouhodobé zkušenosti společnosti KSO AST GmbH. si můžete být jistí, že jste narazili na opravdové experty na technologie Keg sudů.

Keg sudy


Použité sudy nepatří do odpadu

Použité Keg sudy jsou po dodání uvedeny do co nejlepšího stavu. Jsou zcela repasovány, leštěny, veškeré deformace jsou odstraněny. Dle Vašeho požadavku je možné takto upravené sudy opatřit štítkem s názvem či logem, fólií či potiskem. Po provedení všech těchto opatření jsou Keg sudy připraveny na několik dalších let aktivního a zcela bezproblémového užívání. Renovace je přitom cenově dostupnější než koupě nových sudů, tudíž se Vám to vyplatí mnohem víc.

Komplexní služby


Až padesátilitrové sudy

Keg sudy jsou aktuálně dostupné o objemech 10, 15, 20, 25, 30 a 50 litrů. Všechny sudy jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli. Sudy jsou opatřeny lemem s prolisy, díky čemuž je možné stohování.Vydáno 19.09.2017
596 Zhlédnutí
Topováno 15.06.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Profesionální služby v oblasti výroby a repasování KEG sudů

Profesionální služby v oblasti výroby a repasování KEG sudů
KEG sudy patří mezi vyhledávaný sortiment, v dnešní době se totiž naprostá většina pivní a další nápojové produkce převáží právě v nich. Jiné typy obalů tvoří jen malé procento ve srovnání se sudy KEG. Naprostým profesionálem, který se této oblasti pohybuje již přes 20 let, je společnost KSO AST ...

Nové i repasované nerezové a PU KEG sudy všech velikostí za atraktivní ceny

Nové i repasované nerezové a PU KEG sudy všech velikostí za atraktivní ceny
Firma KSO AST GmbH Anna Petrová se již více než 20 let zabývá nákupem a prodejem nových i použitých nerezových a PU KEG sudů i prodejem nových sudů.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KSO AST GmbH  Anna Petrová KEG sudy nerezové pivní, jehly fitingy
WEBOVÁ STRÁNKA
KSO AST GmbH Anna Petrová
www.ksoast.cz
Adresa

Adresa

Za Farou 845/13
Praha 5 - Slivenec 154 00

office.petrova@gmail.com
+420 602 308 739


Najdete nás také zde:

ARES
captcha