S opravou vozovky i recyklací živice Vám pomohou profesionálové

Chystáte se stavět příjezdovou cestu nebo budovat novou veřejnou pozemní komunikaci? Potřebujete opravit výmoly či pomoci s recyklací živice? S pokládkami asfaltových neboli živičných koberců a s dalšími souvisejícími úkony vám hravě pomůže pražská společnost Silnice Málek.

Penetrace vozovky Asfaltování Málek Praha

Spolehlivé služby v oblasti asfaltování

Silnice Málek je tradiční česká firma působící na našem trhu již více než dvacet pět let. Díky velké finanční dostupnosti služeb mohou její nápomocnosti a profesionality využívat nikoliv jen velké firmy, krajské úřady nebo obecní úřady, ale také běžní občané. Rozsah prací je již od jednoho čtverečního metru, díky čemuž máte jistotu, že Vám tato firma pomůže opravdu s čímkoliv.

Silnice Bedřich Málek


Od pokládky až po řezání vozovky

Služby firmy Silnice Málek zahrnují veškeré možné úkony, které se týkají oprav silnic a asfaltování. Nejčastěji využívanou službou je pokládka živice neboli samotné asfaltování. Mezi další služby patří recyklace živice (roztavení), řezání vozovek, zálivky, penetrační postřik vozovky, položení geotextilie za účelem vyztužení vrstev vozovky, zimní údržba vozovek, pokládání zámkové dlažby či dokonce pronájem patřičných strojů (finišer, recykler, nakladače).

Seznam všech poskytovaných služeb


Přečtěte si reference

Přečtěte si hojné reference na služby společnosti Silnice Málek. Zjistíte, že právě jejich služby využily v minulosti i velké firmy, které taktéž potřebovaly pomoci s asfaltováním a věcmi okolo. Spolupracujte s těmi, komu důvěřují i tak obrovské firmy, jako třeba Strabag, Metrostav, OHLŽS, AAA Auto Praha, Česká pošta, SIKO koupelny, Coca-Cola Praha i Kaufland Modletice.Vydáno 04.07.2017
112 Zhlédnutí
Topováno 09.04.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Asfaltování chodníků a vozovek kvalitně a pro každého

Asfaltování chodníků a vozovek kvalitně a pro každého
Stav chodníků i vozovek je vizitkou každé obce i města. Proto by jak občané, tak vedení měst měli dbát na to, v jakém stavu se komunikace v místě jejich bydliště právě nachází. Pro řešení takových problémů je třeba zvolit vhodného a spolehlivého partnera, a tím je právě firma Silnice Málek Praha.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Asfaltování Málek Praha Oprava, řezání vozovek a chodníků
WEBOVÁ STRÁNKA
Asfaltování Málek Praha
www.silnicemalek.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Služby
Adresa

Adresa

Jeremenkova 3
Praha 4 147 00

info@silnicemalek.cz
+420 602 366 732


Najdete nás také zde:

ARES
captcha