Galvanické zinkování hromadné a závěsové pro firmy i soukromníky

Zinkování je v současnosti tou nejlepší možnou ochranou kovových dílů před korozí. Aby však zinkování splnilo svůj účel, musí být provedeno velmi pečlivě. O pečlivé zinkování se stará již řadu let firma GALMAT zinkování s.r.o., která se specializuje především na galvanické zinkování jak menších dílů v podobě spojovacího materiálu, tak větších dílů, které potřebují individuální přístup.

Galvanické zinkování kovů GALMAT zinkování

Hromadné i závěsové zinkování kovových dílů

Zinkování je prováděno dvěma způsoby, buď se jedná o zinkování závěsové nebo hromadné. Závěsové zinkování se využívá pro díly o rozměrech 250 x 800 x 1200 mm, kdy váha jednoho dílu nepřesáhne 30 kg. Po takovém zinkování provádí firma GALMAT zinkování s.r.o. modré nebo žluté chromátování v závislosti na přání zákazníka. Pro nadstandardní korozní ochranu je možné nanést ještě vrstvu laku. Hromadné zinkování se používá v případě malých dílů, kde hraje klíčovou roli rozměr jednoho dílu, který nepřesahuje 0,25 kg na jeden díl.

Zinkování malých i velkých dílů


Ruční manipulace pro zinkování atypických dílů

Jako nadstandardní součást při zinkování je ruční manipulace. Díky té dokáže firma GALMAT zinkování s.r.o. zinkovat i atypické díly nebo menší výrobní série, které nejsou vhodné pro hromadné zinkování na dopravnících nebo linkách.

Léty osvědčená technologie zinkování


Léty prověřená technologie galvanického zinkování

Díky více než dvacetileté zkušenosti v oblasti galvanického zinkování dokáže GALMAT zinkování s.r.o. zpracovat i náročné díly, které jiné firmy pozinkovat nedokážou. Využít služby galvanického zinkování mohou nejenom menší a střední firmy, ale také živnostníci a soukromníci.Vydáno 07.07.2017
64 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

GALMAT zinkování: zinkování, chromátování a silnovrstvá pasivace proti korozi

GALMAT zinkování: zinkování, chromátování a silnovrstvá pasivace proti korozi
Jak ochránit kovy a výrobky z nich před korozí? Řešení nabízí společnost GALMAT zinkování. Provádíme galvanické zinkování a povrchovou úpravu kovů. Specializujeme se na modré a žluté chromátování i silnovrstvou pasivaci.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA GALMAT zinkování s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
GALMAT zinkování s.r.o.
www.galmat.cz
Adresa

Adresa

Kopaná 1820
Frenštát pod Radhoštěm 744 01

info@galmat.cz
+420 556 836 885


Najdete nás také zde:

ARES
captcha